Zamknij

Mama Anny Przybylskiej trafiła do szpitala. "Mam COVID"

04.03.2021 16:21

Krystyna Przybylska zmaga się z zakażeniem koronawirusem. Mama Anny Przybylskiej w rozmowie z magazynem "Na Żywo" zdradziła, że przebywa obecnie w szpitalu, gdzie walczy z COVID-19.

Krystyna Przybylska
fot. Michal Wozniak/East News

Pandemia koronawirusa dotyka coraz więcej osób. Choć jesteśmy w fazie szczepień, liczba dziennych zakażeń w Polsce wyraźnie nie spada - wręcz przeciwnie, obserwujemy obecnie wzrosty związane z tzw. trzecią falą. Przez COVID-19 przeszło już wiele znanych osób, m.in. Artur Barciś, Cezary Żak, Maryla Rodowicz, Maja Ostaszewska czy Małgorzata Socha. Teraz okazuje się, że z koronawirusem walczy także mama Anny Przybylskiej - Krystyna.

Zobacz także: Artur Barciś nadal odczuwa skutki COVID-19. Aktor otarł się o śmierć

Krystyna Przybylska w szpitalu. Mama Anny Przybylskiej walczy z koronawirusem

Krystyna Przybylska o tym, że choruje na COVID-19 poinformowała już 20 lutego na swoim profilu na Facebooku. "Mam COVID" - potwierdziła w mediach społecznościowych. Najwyraźniej jej stan pogorszył się na tyle, że potrzebna była hospitalizacja. Z mamą Anny Przybylskiej skontaktował się magazyn "Na Żywo".

- Leżę w szpitalu. Wstrętny wirus - powiedziała Krystyna Przybylska w rozmowie z tygodnikiem.

Krystyna Przybylska w październiku 2014 roku pożegnała ukochaną córkę. Aktorka Anna Przybylska zmarła w wieku niespełna 36 lat po długiej walce z nowotworem. Pani Krystyna dba o dobre relacje z trójką dzieci, córką Oliwią i synami Szymonem oraz Janem. "Plejada" zapytała Jarosława Bieniuka, byłego partnera zmarłej aktorki, o stan zdrowia seniorki.

- Jestem w stałym kontakcie z babcią Krysią i zawsze może liczyć na moje wsparcie - odpowiedział.

Życzymy Krystynie Przybylskiej szybkiego powrotu do zdrowia.

loader