Obserwuj w Google News

"Mam talent" wraca na antenę TVN. Ruszyły castingi do programu

2 min. czytania
04.05.2021 15:43
Zareaguj Reakcja

"Mam talent" powraca na antenę TVN. W jesiennej ramówce pojawi się już 13. odsłona popularnego talent-show. W kolejnym sezonie widzowie nie zobaczą już Szymona Hołowni i Agustina Egurroli. Kto ich zastąpi?

Mam talent
fot. Piotr Molecki/ East News

"Mam talent" ponownie pojawi się na antenie TVN. To jeden z najpopularniejszych talent-show i ta wiadomość z pewnością ucieszy wszystkich fanów programu. Najnowszą odsłonę show pokrzyżowała pandemia. Trzynasta odsłona miała pojawić się jesienią 2020 roku, jednak z wiadomych względów została przełożona.

"Musimy przystosować się do nowej sytuacji, mając na uwadze bezpieczeństwo wszystkich osób przebywających na planie. W nagraniach bierze udział kilkuset uczestników, niemal tyle samo osób z ekipy produkcyjnej i ogromna publiczność, bez której nie wyobrażamy sobie realizacji" - tłumaczyła Joanna Górska, dyrektor działu PR Grupy TVN Discovery Polska.

Zobacz też:  Agustin Egurrola skrytykowany za surową postawę. Juror "Dance Dance Dance" odpowiada

"Mam talent" wraca na antenę TVN. Ruszyły castingi do programu

Choć z pewnym opóźnieniem, 13. edycja "Mam talent" zagości w jesiennej ramówce TVN.

"Planujemy powrót tego programu po rocznej przerwie. Terminarz zdjęć będzie zależał od rozwoju sytuacji covidowej, ale chcemy, żeby nowe odcinki pojawiły się w ramówce już z początkiem września. Na pewno chcemy realizować „Mam talent!” z udziałem publiczności, ona nadaje temu programowi życie" - powiedział w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego.

W 13. sezonie talent-show na pewno nie zobaczymy już  Agustina Egurroli. Wybrał rolę jurora w programie TVP "Dance Dance Dance" oraz  Szymona Hołowni w roli gospodarza, który zajął się polityką. Na razie nie wiadomo, kto miałby ich zastąpić.

Aktualnie ruszył internetowy casting do 13. edycji "Mam Talent". Ze względu na pandemię koronawirusa castingi nie mogą odbywać stacjonarnie, w największych miastach Polski. Aby się zgłosić, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie TVN. Przesłuchania trwają do 15 lipca tego roku.