Zamknij

Małgorzata Tomaszewska o związku Cichopek. Uderzyła w Paulinę Smaszcz. "Zostali zmuszeni"

11.10.2022 13:49

Małgorzata Tomaszewska skomentowała związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Gwiazda "Pytania na śniadanie" nie ukrywała, że para została zmuszona do ujawnienia swojej relacji. Zaatakowała Paulinę Smaszcz?

Małgorzata Tomaszewska wspiera Cichopek i Kurzajewskiego
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/ WOJCIECH STROZYK/REPORTER / EAST NEWS /

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ujawnili swój związek, a w mediach rozpętała się burza. Internauci nie szczędzą zakochanym słów krytyki, w podobnym tonie wypowiedziała się Karolina Korwin-Piotrowska, zganił ich nawet ksiądz. Nadal mogą jednak liczyć na wsparcie koleżanek i kolegów z Telewizji Polskiej. Małgorzata Tomaszewska, która współpracuje z Kasią i jej ukochanym w "Pytaniu na śniadanie", skomentowała ich sytuację w rozmowie z portalem Plotek.

ZOBACZ TAKŻE:  Najkrótsze małżeństwa w polskim show-biznesie. Znane pary z krótkim stażem [GALERIA]

Małgorzata Tomaszewska współczuje Cichopek i Kurzajewskiemu?

Wiele osób uważa, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski dalej trzymaliby swój związek w tajemnicy, gdyby informacji o ich relacji nie ujawniła Paulina Smaszcz. Była żona prezentera nie szczędzi parze gorzkich słów, zasugerowała nawet, że jej były mąż wcale nie kocha nowej partnerki. Zdaniem Małgorzaty Tomaszewskiej uczucie łączące gwiazdy TVP jest piękne, ale oboje muszą mierzyć się z ogromnym stresem.

- Życzę Kasi i Maćkowi szczęścia, ale i mnóstwa siły. Cała Polska czuje się teraz kompetentna, by rozliczać tę parę. Gdyby nie komentarz byłej żony, Kasia i Maciek sami wybraliby czas i miejsce ogłoszenia swoich uczuć, tak, by sytuacja jak najmniej dotknęła dzieci. A może nie zrobiliby tego wcale? Zostali jednak do tego zmuszeni. Nikomu nie życzę takich doświadczeń - oceniła.

Małgorzata to niejedyna osoba związana z TVP, która okazała Kasi i Maćkowi wsparcie.

Cichopek i Kurzajewski zmuszeni do ujawnienia związku? Mogą liczyć na wsparcie TVP

Po tym, jak Cichopek i Kurzajewski zdecydowali się na ujawnienie związku, z gratulacjami popędziła Joanna Kurska. Szefowa "Pytania na śniadanie" została za to skrytykowana między innymi przez Paulinę Młynarską. Z kolei Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora przed kamerami dodali parze otuchy.

- Chciałbym, abyśmy w imieniu naszej redakcji dodali, bo jesteśmy dobrymi kumplami, że Kasiu, Maćku, jesteśmy z wami - stwierdził jednoznacznie Olek.

Co ciekawe, według medialnych doniesień TVP chce wykorzystać rozgłos wokół swoich gwiazd. Być może już niedługo zakochani pojawią się w nowych programach.

loader