Zamknij

Małgorzata Socha szczerze o hejcie, z którym się spotykała. Nazywali ją pyzą

09.11.2022 14:07

Małgorzata Socha pojawiła się bez retuszu na okładce magazynu "Viva", gdzie opowiedziała o samoakceptacji. Aktorka zdradziła, że przeszła długą drogę do tego, by czuć się spełnioną, a nieprzychylne i okropne komentarze spędzały jej sen z powiek.

Małgorzata Socha
fot. Paweł Wodzynski/East News

Małgorzata Socha szczerze o hejcie, z którym się spotykała. Aktorka udzieliła wywiadu, w którym rozwodziła się na temat samoakceptacji. Zdradziła, że na początku jej kariery ludzie bywali okropni i pozwalali sobie na obrzydliwe komentarze w jej stronę. Jak podaje portal gwiazdy.wp.pl, Socha poradziła sobie z nieprzychylnymi ludźmi.

Zobacz także: Małgorzata Socha odchodzi z "Na Wspólnej". Co dalej z wątkiem Zuzy?

Małgorzata Socha szczerze o hejcie, z którym się spotykała. Nazywali ją pyzą

Małgorzata Socha jest obecnie jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek, ale na początku swojej kariery mierzyła się z wieloma przykrymi ocenami ze strony ludzi. Jak podaje portal gwiazdy.wp.pl, Małgorzata Socha udzieliła szczerego wywiadu magazynowi "Viva", gdzie zapozowała do zdjęć bez retuszu i opowiadała o tym, jak udało jej się pokochać siebie. 

Gwiazda "Na Wspólnej" i "Przyjaciółek" wyznaje przede wszystkim, że nie czyta żadnych komentarzy na swój temat. Złożyła sobie taką obietnicę na początku swojej drogi aktorskiej i konsekwentnie się tego trzyma. 

- To było na początku mojej drogi zawodowej. Zagrałam wtedy dużą rolę w filmie Janusza Majewskiego "Po sezonie". Udzieliłam wywiadu do jednego z magazynów i wzięłam udział w sesji zdjęciowej. Byłam bardzo podekscytowana. Z niecierpliwością czekałam na gazetę z tym materiałem. To był 2005 rok. W Polsce Facebook dopiero raczkował, a Instagrama jeszcze nie było. Za to były fora internetowe. Z ciekawości zaczęłam je przeglądać. Chciałam się dowiedzieć, jak zostałam odebrana - opowiedziała szczerze o przełomowym momencie.

Socha wyznała, że ludzie nazywali ją "polską pyzą" oraz krytykowali jej gęste brwi. 

Nie doczytałam do końca. A potem całą noc nie mogłam spać. Następnego dnia rano wciąż czułam, jak mnie to zjada od środka. Zastanawiałam się, dlaczego ludzie, którzy tak naprawdę nic o mnie nie wiedzą, nie znają mnie, dali sobie prawo do pisania takich rzeczy - wspomina.

Poniżej można zobaczyć, jak Małgorzata Socha prezentuje się na wspomnianej okładce.

Zobacz także: Julia Kamińska pozuje bez stanika. Wcześniej dała w szyję?

loader

RadioZET.pl/gwiazdy.wp.pl

Gwiazdy, które doświadczyły przemocy
7 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS