Obserwuj w Google News

Małgorzata Socha padła ofiarą oszustów. Ostrzegła swoich fanów

1 min. czytania
30.04.2021 18:53
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Socha padła ofiarą internetowych oszustów, którzy wykorzystali jej wizerunek do jednej z reklam. Aktorka za pomocą Instagrama postanowiła ostrzec swoich followersów.

Małgorzata Socha
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Małgorzata Socha podobnie jak wiele gwiazd w ostatnim czasie padła ofiarą internetowych oszustów. Ci wykorzystali wizerunek gwiazdy do jednego z preparatów na odchudzanie, dzięki któremu miała sporo schudnąć. Zdjęciu aktorki towarzyszą linki do strony, na której aktorka ma opowiadać o cudownym sposobie na odchudzanie.

Małgorzata Socha postanowiła ostrzec fanów, aby nie klikali w żadne linki. Podkreśliła, że rzekoma reklama z jej udziałem to oszustwo.

Zobacz też:  Małgorzata Socha pokazała "bankiet" po Telekamerach. Tak skromnie jeszcze nie było [FOTO]

Małgorzata Socha padła ofiarą oszustów. Ostrzegła swoich fanów

"Uwaga! Te reklamy nie są prawdziwe. Nie klikajcie w nie, nie wchodźcie w linki. Te firmy bezprawnie wykorzystały mój wizerunek" - napisała.

Niestety, w ostatnim czasie mnóstwo gwiazd padło ofiarami oszustów, którzy zamieszczają w sieci wizerunki znanych osób, reklamujące rzekomo rozmaite preparaty. Trzeba przyznać, ze tego typu oszustwa internetowe to w ostatnim czasie prawdziwa plaga. Ostatnio przed fałszywymi reklamami ostrzegała m.in. Martyna Wojciechowska oraz Agata Młynarska.