Obserwuj w Google News

Małgorzata Rozenek zmaga się z uporczywym bólem. Stan pogorszył się po narodzinach Henia

2 min. czytania
13.04.2021 12:09
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Rozenek w zeszłym roku urodziła trzecie dziecko. 42-letnia gwiazda wróciła już do szczupłej figury, ale jedna rzecz nie daje jej spokoju. Żona Majdana skarży się na ból i dyskomfort, szczególnie teraz, gdy musi zajmować się kilkumiesięcznym Heniem.

Małgorzata Rozenek
fot. Mateusz Jagielski/East News

Małgorzata Rozenek szybko wróciła do formy sprzed ciąży. Swoje zmagania pokazuje w programie "Rozenek cudnie chudnie", który w lutym wystartował na antenie TVN Style. Dzięki diecie i treningom 42-letnia żona Radosława Majdana nie tylko wyraźnie zeszczuplała, ale także nabrała bardziej atletycznej sylwetki. Szczególnie dumna jest z mięśni brzucha, choć wiele jej obserwatorek uważa, że zarysowujący się "kaloryfer" nie jest jedynie wynikiem wytężonych ćwiczeń, lecz korzystania z drogich zabiegów w salonach. 

Rozenek może pochwalić się także bujnym dekoltem. Gwiazda, która dwukrotnie powiększała biust, po ciąży nabrała jeszcze pełniejszych kształtów. Obecne gabaryty jednak jej nie cieszą i nie chodzi tylko o kwestie proporcji. Prowadząca "Projekt Lady" myśli o zmniejszeniu biustu także ze względów zdrowotnych. Niestety po porodzie nasiliły się problemy z kręgosłupem. Ból i dyskomfort sprawiają, że Małgosia z trudem funkcjonuje na co dzień.

Redakcja poleca

Małgorzata Rozenek cierpi z powodu dużego biustu 

Po porodzie żona Majda narzekała, że powiększony biust przeszkadza jej podczas treningów. W ostatnim czasie problemy przybrały na sile. Gwiazda sama zauważyła, że ciągle ma pochyloną sylwetką, do tego pojawił się uporczywy ból pleców i odcinka szyjnego kręgosłupa. Gdy zgłosiła się do fizjoterapeutki, okazało się, że przez masywne piersi i ciągłe pochylanie się nad telefonem poważnie nadwyrężyła sobie szyję. 

- Henio już jest coraz cięższy, a ja mam skłonności, by się garbić. Jest to też spowodowane wielkością mojego biustu, szczególnie teraz, jak karmię. Bolący kręgosłup potrafi naprawdę popsuć cały dzieńTak mnie boli szyja, zwłaszcza pod koniec dnia. Mam uniemożliwiony swobodny ruch. Albo jak dłużej noszę Henia - zwierzyła się "Super Expressowi" Małgorzata Rozenek.

Gwiazda podjęła decyzje o zmniejszeniu biustu. Jak podkreśliła, kształty w obecnym rozmiarze "już jej nie bawią" i marzy o tym, by wrócić do "szczupłej, zwinnej i sportowej sylwetki".

Majdanowie chcą mieć kolejne dziecko? Radosław wygadał się w programie