Obserwuj w Google News

Małgorzata Rozenek zachwyciła internautki. "Zapiszę sobie te słowa"

2 min. czytania
19.04.2021 10:57

Małgorzata Rozenek regularnie dzieli się w sieci filmikami i zdjęciami ze swoich zmagań o sylwetkę. Tym razem zachwyciła internautki swoim podejściem do ćwiczeń. W jednym z wpisów dała obserwatorkom solidną porcję motywacji. Chce być jak Lewandowska?

Małgorzata Rozenek
fot. Jakub Kaminski/East News

Małgorzata Rozenek od czasu swojej spektakularnej metamorfozy poporodowej, cały czas dba o sylwetkę i regularnie ćwiczy. Program z jej udziałem, "Rozenek cudnie chudnie", dla wielu kobiet stał się motywacją do regularnych ćwiczeń. Samej gwieździe, jak widać, na tyle spodobała się rola "sportowej mentorki", że na Instagramie co pewien czas pokazuje, jak ćwiczy w domu. Jest to dla jej fanek wyraźny sygnał, że nie potrzeba wcale otwartych siłowni i klubów fitness, by być aktywną.

Niestety, ćwiczenia w domu wymagają niekiedy podwójnej motywacji. I właśnie taką Rozenek postanowiła swoim wielbicielkom zapewnić. Słowa, które opublikowała w sieci, bardzo spodobały się jej obserwatorkom.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pochwaliła się nowym projektem swojej marki. Fani drwią z 'piżamki' [FOTO]

Małgorzata Rozenek motywuje jak Anna Lewandowska

Na Instagramie Rozenek pokazała zdjęcie z domowych pieleszy, na którym widać ją w stroju sportowym, w pełnej gotowości do ćwiczeń. Celebrytka siedzi przed monitorem i rozmawia ze swoim trenerem personalnym. Jak ujawnia w komentarzu do posta, ona także miewa dni, kiedy niezbyt chce się jej ćwiczyć. Sposobem na to okazuje się działanie, zamiast zastanawiania się, czy warto. Zdaniem gwiazdy "nielalusiowanie" bardzo pomaga w każdym aspekcie życia.

Redakcja poleca

"W takie dni jak ten, nie zastanawiam się czy mi się chce, czy nie (wiadomo, że się nie chce), tylko działam. Trening to tylko godzina, jakoś się przemęczysz, a pozostałe 23 godziny jesteś z siebie dumna, bo się nie poddałaś. To poczucie dumy z siebie jest przyjemniejsze, niż chwilowy dyskomfort związany z treningiem. Sport kształtuje nie tylko ciało, ale przede wszystkim ducha. Ta systematyczność, dyscyplina, "nielalusiowanie" bardzo pomaga w każdym aspekcie życia. Zatem: DZIAŁAJ" - napisała, motywując internautki niczym Anna Lewandowska.

Pod wpisem pojawiły się dziesiątki komentarzy zachwyconych podejściem Małgorzaty Rozenek. "Ten opis pod zdjęciem jest naprawdę motywujący! Zapiszę te słowa i przywieszę w widocznym miejscu", "Słuszne podejście", "Super, zawsze podziwiam pani energię do działania" - piszą zmotywowane internautki.

RadioZET.pl/AS