Zamknij

Rozenek w „DDTVN”. Widzowie znów miażdżą prowadzącą: „Próbowałam oglądać, ale to boli”

16.09.2022 12:54

Małgorzata Rozenek-Majdan już po raz trzeci poprowadziła „Dzień Dobry TVN”. Jej udział w programie śniadaniowym wciąż wzbudza wiele kontrowersji. Widzowie są podzieleni, nie brakuje słów krytyki.

Małgorzata Rozenek-Majdan
fot. PIOTR KAMIONKA/EAST NEWS

Małgorzata Rozenek-Majdan wielokrotnie podkreślała, że dołączenie do grona gospodarzy „Dzień Dobry TVN” to jej największe zawodowe marzenie. Niedawno udało jej się osiągnąć zamierzony cel i wraz z Krzysztofem Skórzyńskim powitała widzów porannego programu. Wcześniej nowa para została oficjalnie przedstawiona na konferencji programowej stacji.

Gwiazda TVN-u była świadoma, że jej pojawienie się w popularnym show śniadaniowym wzbudzi ogromną sensację i liczyła się z pojawieniem wielu komentarzy w sieci. Zapowiadała, że „przeczeka” krytykę i będzie szlifować swój kunszt dziennikarski, podpatrując nieco bardziej doświadczonego kolegę.

Widzowie krytycznie oceniają Małgorzatę Rozenek-Majdan w „Dzień Dobry TVN”

Producenci „Dzień Dobry TVN” i pracownicy stacji podobno są zadowoleni z pracy nowych gospodarzy programu. Jednak mimo licznych pozytywnych komentarzy w sieci wciąż z łatwością odnaleźć można głosy niezadowolonych widzów.

- Pan Krzysztof ok, ale pani Majdan do zmiany, czyli do dymisji.

- Przykro pisać, ale pani Rozenek, to niewypał.

- Żarty, przerywanie wywiadów, błędy i ograniczone słownictwo, niestety próbowałam oglądać, ale to boli.

Mimo najlepszych starań „Perfekcyjnej Pani Domu” telewidzowie wytykają jej brak profesjonalizmu. Niektórzy uważają, że prezenterka za bardzo skupia się na sobie i nie nadaje się do formatu „DDTVN”, w którym najważniejsi powinni być zapraszani do studia goście. Porównują ją też do byłej prowadzącej, mało lubianej przez widzów programu, Jolanty Pieńkowskiej.

- Rozumiem, że każdy potrzebuje czasu, żeby się wdrożyć, ale przy programie na żywo tego czasu nie ma.

- Pani Małgorzato, trochę mniej o sobie, więcej powściągliwości.

- Mieli Pieńkowską, a teraz mają Rozenek. W końcu widzowie postawią na swoim i wyleci.

Czy Małgorzata Rozenek-Majdan w końcu przekona do siebie widzów?

loader