Zamknij

Małgorzata Rozenek-Majdan dostała nowy program. Poprowadzi cykl dotyczący in vitro

23.09.2022 12:36

Małgorzata Rozenek-Majdan jest niekwestionowaną ekspertką od kwestii in vitro. Teraz celebrytka i prowadząca "Dzień Dobry TVN" ma pojawić się w cyklu o parach korzystającej z tej metody zapłodnienia.

Małgorzata Rozenek-Majdan
fot. screen: YouTube Super Express 2

Małgorzata Rozenek-Majdan od wielu lat jest jedną z największych gwiazd TVN. Od niedawna spełnia swoje kolejne zawodowe marzenie. Dołączyła do grona prowadzących "Dzień Dobry TVN", choć jej udział w śniadaniowym formacie wzbudza mieszane uczucia. Jak nieoficjalnie informuje portal Wirtualne Media to nie koniec zawodowych wyzwań celebrytki. Małgosia miała zostać zaangażowana do kolejnej odsłony cyklu przybliżającego widzom kwestię zapłodnienia in vitro. Stacja prawdopodobnie nie mogła wymarzyć sobie lepszej osoby do tego typu projektu.

Małgorzata Rozenek-Majdan w nowym programie. Opowie widzom o zapłodnieniu in vitro

In vitro to metoda zapłodnienia pozaustrojowego, która daje wielu parom szansę na posiadanie wymarzonego potomstwa. Niestety, wiele środowisk nadal podchodzi do niej krytycznie, często z powodu braku dostatecznej wiedzy. W 2020 roku Discovery Life postanowiło przybliżyć widzom kwestię dokumentalnym obrazem "In Vitro. Nauka czy cud". Okazuje się, że temat nie został wyczerpany i powstaje druga część, która ma być sześcioodcinkowym cyklem. W "In Vitro. Nauka czy cud 2" poznamy losy kilku par, które starają się o dziecko.

- Widowie śledzić będą ich losy od decyzji o poddaniu się metodzie in vitro, poprzez przygotowanie do zabiegu, okres ciąży aż do porodu. Z tego właśnie wynika długi czas przygotowania produkcji, która dotąd realizowana była przez nadawcę w tajemnicy - informują Wirtualne Media.

Gospodynią serii ma być Małgorzata Rozenek-Majdan, co nie powinno dziwić. Celebrytka jest mamą trzech synów, którzy pojawili się na świecie dzięki in vitro. Jest autorką książki i założycielką fundacji propagującej tę metodę zapłodnienia. Program ma pojawić się na antenie Discovery Life i TVN Style jeszcze w tym roku.