Zamknij

Małgorzata Rozenek poprowadzi "Dzień Dobry TVN" bez Skórzyńskiego? Padło nowe nazwisko. "Znają się od lat"

12.08.2022 12:03

Małgorzata Rozenek-Majdan według medialnych doniesień miała pojawić się w "Dzień Dobry TVN" w duecie z Krzysztofem Skórzyńskim. Producenci mieli jednak zmienić zdanie i widzą w roli ekranowego towarzysza celebrytki kogoś innego.

Małgorzata Rozenek-Majdan / Mateusz Hładki
fot. screen: YouTube tvnpl/ Instagram:@mateusz_hladki

Małgorzata Rozenek-Majdan pozycję jednej z najpopularniejszych polskich celebrytek i osobowości telewizyjnych zawdzięcza współpracy z TVN. To właśnie na antenie stacji pojawiły się programy takie jak "Perfekcyjna pani domu" i "Projekt Lady", dzięki którym zdobyła rozgłos. Nie jest tajemnicą, że Małgosia była jedną z ulubienic Edwarda Miszczaka, pojawiały się nawet plotki, że po odejściu dyrektora programowego podąży jego śladem i rozpocznie współpracę z Polsatem. Tak się jednak nie stało, a żonę Radka Majdana niebawem mamy zobaczyć w roli, która była jej zawodowym marzeniem - jako prowadzącą "Dzień Dobry TVN".

Kiedy pojawiła się informacja o tym, że Rozenek-Majdan dołącza do ekipy śniadaniowego formatu, niemal natychmiast zaczęto typować osobę, z którą miałaby stworzyć duet. Pojawiało się nawet nazwisko Majdana, ale były piłkarz nie pojawi się u boku małżonki. Portal Pudelek informował, że na kanapie obok "perfekcyjnej" zasiądzie Krzysztof Skórzyński, były dziennikarz "Faktów".  Plotek dotarł jednak do informacji, z których wynika, że produkcja "Dzień Dobry TVN" zdecydowała się na innego kandydata.

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Rozenek kończy 43 lata. Największa metamorfoza polskiego showbiznesu? [GALERIA]

Małgorzata Rozenek-Majdan poprowadzi "Dzień Dobry TVN" w duecie z Mateuszem Hładkim?

Według informatora portalu Małgorzata Rozenek-Majdan powita widzów śniadaniowego formatu TVN w towarzystwie Mateusza Hładkiego.

- Mateusz Hładki i Małgorzata Rozenek znają się od lat i wydaje się, że na szklanym ekranie świetnie by ze sobą współgrali. Poza tym Mateusz nigdy nie ukrywał, że jego marzeniem było prowadzenie „Dzień dobry TVN". Po ośmiu latach pracy w redakcji w końcu może się ono spełnić. Liczy, że stanie się jedną z głównych twarzy stacji - czytamy.

Dla Mateusza nie byłby to skok na głęboką wodę, mogliśmy oglądać go już w "Dzień Dobry TVN", gdzie komentuje tematy związane z show-biznesem, zdarzyło mu się także prowadzenie wakacyjnych wydań programu. Z pewnością więc nie można odmówić mu doświadczenia.

Hładki znany jest z atletycznej sylwetki i zamiłowania do sportu. Jak sam przyznał w wywiadzie, schudł aż 40 kilogramów, a w szkole borykał się z nadwagą.

- Jeżeli odstaje się od grupy, w szkole jest się jedynym z nadwagą, to jak miłym by się nie było, to wcześniej czy później odczuje się, że otyłość jest powodem do drwin, odrzucenia. Siłą rzeczy jest się odsuwanym na dalszy plan, bo jak są jakieś zawody sportowe, to dziecko z nadwagą odpada w przedbiegach. To jest bardzo trudne - stwierdził.

Myślicie, że Małgorzata i Mateusz mają szansę podbić serca widzów "Dzień Dobry TVN"?

loader