Zamknij

Małgorzata Rozenek pokazała urocze zdjęcie Radka z małym Heniem [FOTO]

16.06.2020 13:56

Małgorzata Rozenek opublikowała urocze zdjęcie Radosława Majdana i małego synka Henia. Panowie zasnęli po wspólnej zabawie, a celebrytka przyłapała ich podczas odpoczynku. Fani nie kryli wzruszenia, także sama Małgosia opowiedziała o swoich uczuciach. 

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie męża i synka
fot. Piotr Molecki/East News

Małgorzata Rozenek urodziła synka. 11 czerwca Radosław Majdan podzielił się z fanami radosną nowiną, na świat przyszedł ich synek Henio. Para bardzo długo starała się o potomka, celebrytka straciła ciążę kilka razy, ostatecznie jednak udało im się powiększyć rodzinę. Ciąża "perfekcyjnej pani domu" była głośnym medialnym wydarzeniem, a które podsycała sama gwiazda TVN, publikując ciążowe sesje zdjęciowe.

Także po porodzie Majdanowie chętnie dzielą się swoją radością z internautami. Na profilu obojga rodziców pojawiły się zdjęcia z ukochanym synkiem, a były piłkarz relacjonował nawet imprezę, na której świętował narodziny Henia. Każda nowa fotografia spotyka się z entuzjastyczną reakcją fanów celebryckiego małżeństwa. Nie inaczej stało się w przypadku nowego zdjęcia, które opublikowała Małgosia. Na uroczej fotografii przyłapała męża i syna odpoczywających po najwyraźniej wyczerpującej zabawie.

 Rozenek-Majdan wyprowadzi się z Polski? "Nie będę chciała wrócić do pracy"

Małgorzata Rozenek pokazała urocze zdjęcie. Radosław Majdan śpi z synkiem

Nowe zdjęcie na profilu Małgorzaty Rozenek roztopiło serca fanów. Radosław Majdan i mały Henio słodko drzemią obok siebie. Celebrytka poinformowała, że zmęczyła ich wspólna zabawa.

- Niedaleko pada jabłko. Tatuś troszkę zmęczony, bo potańczył z Henryczkiem nad ranem, ale nie jakoś długo, może dwie godzinki. (...) Kocham ich bardzo i powiem Wam szczerze, że jak na nich patrzę razem, na tego mojego wytatuowanego, rock’n'rollowego Radzia, który ma w sobie tyle miłości i troski do Henia, to aż się wzruszam, ale może to tylko hormony - czytamy w poście Rozenek.

Pod zdjęciem pojawiła się masa pozytywnych komentarzy.

- Ten Twój Radziu to rzeczywiście wyjątkowy człowiek, który ma ogrom miłości i troski dla Waszej całej rodziny i generalnie też świata. Szkoda, że niewielu o tym wie a łatwiej ocenić przez pryzmat tatuaży albo bredni z gazet. Buziaki dla Was.

- Jejku, jaki słodki widok! Każda prawdziwa kobieta się wzrysza kiedy widzi taki widok. Szczęśliwości i Dużo siły i wytrwałości życzymy.

- Nawet podobnie śpią. Szczęścia. Jesteście cudowni - czytamy.

Mamy nadzieję, że Radosław wypoczął, przed nim z pewnością jeszcze wiele wyzwań.

loader