Zamknij

Małgorzata Rozenek pokazała rodziców. Uderzające podobieństwo Henia do babci! [FOTO]

16.11.2020 14:46

Małgorzata Rozenek opublikowała rodzinne zdjęcie z mamą i tatą. Rodzice Małgorzaty Rozenek pozowali z wnukami, w tym małym Henrykiem. Fani od razu dostrzegli podobieństwo malca do babci. 

Małgorzata Rozenek
fot. Mateusz Jagielski/East News

Małgorzata Rozenek pochwaliła się swoją liczną rodziną na Instagramie. Fani mieli rzadką okazję zobaczyć, jak wyglądają rodzice Małgorzaty Rozenek - Zofia i Stanisław Kostrzewscy. Gwiazda spędziła z nimi czas w miniony weekend. Naturalnie towarzyszyli jej mąż Radosław Majdan i trzej synowie. Uwagę skradł jednak kilkumiesięczny Henryk. Fani od razu zauważyli, że pierworodny syn Radka Majdana sporo odziedziczył z urody babci. 

Prowadząca "Projekt Lady" nie ukrywa, że jest osobą przywiązaną do rodzinnych wartości i wielkim szacunkiem darzy swoich rodziców. Mama i tata to ważne postacie w życiu Małgorzaty Rozenek. Gwiazda zawdzięcza im nie tylko wspaniałe dzieciństwo, ale także nienaganne wykształcenie. Jej ojciec, znany ekonomista i były wiceprezes Banku Ochrony Środowiska, zadbał o to, by Małgorzata wybrała prestiżowe studia prawnicze. Z kolei dzięki staraniom mamy gwiazda i jej brat skończyli szkołę baletową. Finalnie, ku niezadowoleniu rodziców, Małgorzata Rozenek wybrała karierę w show-biznesie. Za to jej brat, Michał "Misha" Kostrzewski, pozostał wierny zaszczepionej pasji i dzisiaj jest cenionym tancerzem baletowym we Francji. 

Małgorzata Rozenek pokazała przystojnego brata. "Połączenie Toma Cruise'a z młodym Melem Gibsonem"

Małgorzata Rozenek pokazała mamę i tatę na Instagramie

W niedzielę gwiazda programu "Projekt Lady" wybrała się z rodziną na jesienny spacer. Przy wózku grymaszącego Henia kroczyli Radosław Majdan, Tadeusz i Stanisław oraz rodzice Małgorzaty Rozenek. 

Pozdrawiamy Was bardzo serdecznie z rodzinnego, jesiennego spaceru - napisała pod zdjęciem Gosia i zachęciła wszystkich do wsparcia Szlachetnej Paczki. 

Fani byli zachwyceni widokiem szczęśliwej rodziny. Zwrócili również uwagę na duże podobieństwo Małgorzaty do mamy, a także wspólne cechy babci i Henryczka.

Tak patrzę na Henia i twoją mamę - widzę też podobieństwo. 

Identyko! 

Gosia to cała mama, a Heniu - cała babcia. Teraz to widać wyraźnie. 

Wy też dostrzegacie podobieństwo Majdana juniora do mamy Małgorzaty Rozenek? 

Małgorzata Rozenek szczerze o swoim dzieciństwie. Była nielubiana przez babcię

loader