Obserwuj w Google News

Małgorzata Rozenek pokazała przystojnego brata. "Brad Pitt jak żywy" [FOTO]

2 min. czytania
22.04.2021 09:17
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Rozenek pochwaliła się bratem. Michał "Misha" Kostrzewski na co dzień mieszka we Francji i jest utalentowanym tancerzem baletowym. Właśnie wpadł do Polski w odwiedziny. Jak wygląda starszy brat Małgorzaty Rozenek?

Małgorzata Rozenek
fot. Mateusz Jagielski/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie zamieszcza rodzinne zdjęcia na Instagramie. Najczęściej pojawiają się na nich mąż Radosław Majdan i synowie Stanisław i Tadeusz, a od kilku miesięcy także najmłodszy Henryk. Od czasu do czasu gwiazda TVN lubi pokazać rodziców oraz przystojnego brata, który na co dzień mieszka za granicą. 

Michał "Misha" Kostrzewski jest jedynym bratem Małgorzaty Rozenek. Podobnie jak ona ukończył szkołę baletową. Mężczyzna od wielu lat przebywa we Francji, gdzie realizuje się jako tancerz i choreograf. 

Jest wybitnym tancerzem. Odnosi duże sukcesy, ma żonę i trójkę dzieci. Przez 10 lat był solistą w operze w Monte Carlo, teraz jest solistą w operze w Lyonie, zajmuje się też choreografią - opowiadała kilka lat temu "Dzień Dobry TVN" gwiazda "Projekt Lady". 

Michał Kostrzewski jest o pięć lat starszy od Małgorzaty Rozenek. Rodzina i przyjaciele nazywają go "Mishą", ponieważ jego idolem był słynny rosyjski tancerz Michaił "Misza" Barysznikow.

Majdanowie chcą mieć kolejne dziecko? Radosław wygadał się w programie

Małgorzata Rozenek ma brata. Tak wygląda Michał Kostrzewski 

Rodzeństwo widuje się rzadko, zwłaszcza teraz, gdy na świecie panuje covid. Na szczęście Małgorzacie Rozenek udało się spotkać z bratem. Michał Kostrzewski przyleciał do Polski i odwiedził dom Majdanów. Taka wizyta naturalnie nie mogła zostać pominięta na Instagramie, dlatego Rozenek opublikowała zdjęcie z rodzinnego spotkania, na którym widać jej przystojnego brata oraz trzech synów. 

Jest brat, jest zabawa. Nie ma, za to make-up’u, ale Tadek ma siniaka - podkreśliła Gosia. 

Fanki były zachwycone zdjęciem, a szczególnie aparycją Michała Kostrzewskiego. 

Brad Pitt jak żywy

Ciacho z tego brata, nie powiem... 

Ty piękna, brat cudeńko

Ponadto internautki zwróciły uwagę na spore podobieństwo Małgorzaty Rozenek do brata. Też uważacie, że wyglądają jak dwie krople wody?