Obserwuj w Google News

Małgorzata Rozenek pochwaliła się nowym projektem swojej marki. Fani drwią z 'piżamki' [FOTO]

2 min. czytania
16.04.2021 17:21
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Rozenek zaprezentowała projekt z letniej kolekcji Mrs. Drama. Gwiazda pochwaliła się luźnym kostiumem na wzór japońskiego kimona. Jednak internautom luksusowe wdzianko Gosi skojarzyło się bardziej ze strojem do spania. 

Małgorzata Roznek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Małgorzata Rozenek jest jedną z najbardziej zapracowanych gwiazd w Polsce. Po tym jak zagrała u Patryka Vegi i zrealizowała nowy program "Rozenek cudnie chudnie", ruszyła z promocją swojej autorskiej marki ubrań Mrs. Drama. Żona Radosława Majdana jest dumna z przygotowanej kolekcji i nie przejmuje się krytyką, m.in. Oli Żuraw z "Top Model", która posądziła ją o kopiowanie ubrań jej marki oraz utyskiwaniem internautek na pospolite fasony sprzedawane po horrendalnych cenach. 

Rozenek w koszulce Mrs. Drama. Odsłoniła za dużo? "To krocze... Mogłaś sobie darować" [FOTO]

Małgorzata Rozenek pokazała strój z letniej kolekcji Mrs. Drama

Przedsiębiorcza żona Majdana właśnie przygotowuje się do nowego sezonu. Tym razem gwiazda zamierza postawić na coś bardziej wyszukanego niże bluzy i t-shirty, ale już pierwszy z jej projektów wzbudził mieszane uczucia. Małgorzata Rozenek zaprezentowała luźny kostium z japońskim motywem przypominający kimono. 

Szykujemy letnią kolekcję - zakomunikowała, eksponując swój umięśniony brzuch. 

Obserwatorzy mieli jednak nieco inne skojarzenia i eleganckie kimono Małgorzaty nazwali pospolicie 'piżamką'. Podkreślili też, że gdzieś już takie wdzianko widzieli. 

To jest ładne, ale bardziej wygląda na piżamę.

Jak piżamka z Primark

Taki sam jest u Ani Skury

Ale wiele internautek doceniło zestaw i zapowiedziało, że na pewno skusi się na zakup, gdy kolekcja trafi do sprzedaży. 

Podoba wam się projekt z letniej kolekcji Małgorzaty Rozenek?