Zamknij
Małgorzata Rozenek
  • PIOTR FOTEK REPORTER
  • Diana Domin East News
  • Piotr BLAWICKI East News
  • 12 Zobacz
fot. Piotr Blawicki/EAST NEWS

Małgorzata Rozenek obchodzi swoje 43. urodziny. Dla wszystkich wielbicieli "Perfekcyjnej" przygotowaliśmy galerię, ukazującą spektakularną przemianę celebrytki z porządnej pani domu w białych rękawiczkach do seksbomby na meksykańskiej plaży.

Małgorzata Rozenek przyszła na świat w Dzień Dziecka, dokładnie 1 czerwca 1978 roku. Dziś wiemy to już na pewno, bo przez wiele lat wiek "Perfekcyjnej" pozostawał tajemnicą, a sama celebrytka dokładała wszelkich starań, by media nie dowiedziały się, ile naprawdę ma lat. Ona sama być może traktowała to jak zabawę w kotka i myszkę, ale wreszcie w jednym z programów ujawniła tajemnicę.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pochwaliła się prezentem od syna na Dzień Mamy. Uszył dla niej marynarkę [FOTO]

Małgorzata Rozenek ma 43 lata. Tak się zmieniała

Dziś Rozenek obchodzi swoje 43. urodziny. W tym dniu na zdjęciach celebrytki na Instagramie widzimy ją jako opaloną seksbombę z meksykańskich plaż, mamę trójki synów, w tym najmłodszego Henryczka, będącego owocem jej małżeństwa z Radosławem Majdanem. Przez lata gwiazdę podziwialiśmy jednak w wielu innych odsłonach: jako trenerkę młodych dam w "Projekcie Lady", jurorkę "Bitwy o dom", pełną werwy rywalkę w "Azji Express", czy aktorkę Vegi, albo walecznie odchudzającą się po ciąży mamę. Jedno jest pewne: jej metamorfoza na przestrzeni tych wszystkich lat obecności w "showbizie" jest naprawdę wielka.

Małgorzacie Rozenek życzymy jeszcze więcej sukcesów!