Obserwuj w Google News

Rozenek jak Victoria Beckham? Ta sama rozkraczona poza. "Czekam na mema"

2 min. czytania
03.10.2020 21:38
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Rozenek jak Victoria Beckham - takim porównaniem polską celebrytkę zasypali internauci. Wszystko przez tę samą, rozkraczoną pozę, którą zaprezentowała kiedyś Posh Spice leżąc na sofie. Teraz to "Perfekcyjna" dała popis giętkości ciała zaledwie cztery miesiące po zakończeniu ciąży.

Małgorzata Rozenek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Małgorzata Rozenek zachwyciła fanów swoją gibkością. Pokazała zdjęcie, na którym pozuje leżąc na sofie z nogą zadartą do góry i czytając komentarze (jak sama twierdzi). Internauci szybko zauważyli, że popis ten jest nawiązaniem do fotki sprzed kilku lat, które było hitem sieci i doczekało się wielu kontynuacji.

Mowa o zdjęciu Victorii Beckham. Fotka byłej Posh Spice, do którego nawiązała "Perfekcyjna", jest tak znane i rozpowszechnione w sieci, że wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "Victoria Beckham na sofie", a pierwsze, co się pojawi, to właśnie to ujęcie - i to nawet w kilku odsłonach. Jedną z wersji w swoim programie przedstawiła nawet Ellen DeGeneres.

Rozenek pozuje z krwawiącym nosem. Fani grzmią: "Czy to już nie przesada?!"

Małgorzata Rozenek w rozkraczonej pozie jak Victoria Beckham

Internauci przede wszystkim gratulują gwieździe gibkości w krótkim czasie po zakończeniu ciąży, jednak większość z nich słusznie zauważa, że gdzieś już to widziała. Nic dziwnego - poza, jak na leżakowanie na sofie w chwili relaksu, jest dość oryginalna, (być może dla Rozenek, która przez 9 lat trenowała balet, taki rozkrok to bułka z masłem), ale na pewno zapada w pamięć.

"To ta sławna poza od Victorii Beckham" - komentują.

"Kiedy wyspana czytasz komentarze #cotamsiędzieje Miłego dnia Wariaci" - pisze Rozenek, a internauci gratulują i chwalą formę:

"Fiu, fiu, forma wraca", "Gdybym ja tak zrobiła, to nie wiem co by się pierwsze rozerwało na strzępy. Dresy czy...", "U la la. Podziwiam. Nie wiedziałem że nasza Małgosia Rozenek jest tak wysportowana".

Jeden z komentujących zauważa, że fotka warta jest mema na znanym memiarskim profilu na Instagramie. Jedno trzeba przyznać: Małgorzacie Rozenek wygimnastykowanego ciała można pozazdrościć.

RadioZET.pl/AS