Zamknij

Małgorzata Rozenek chwali się wyjazdem. Internauci zbulwersowani. "Serce też ma z botoksu"

25.02.2022 11:06

Małgorzata Rozenek pochwaliła się wyjazdem do Mediolanu. Pokazała, jak siedzi z kawką na kanapie. Obraz ten mocno zbulwersował internautów, którzy zarzucają celebrytce znieczulicę i przekonują, że ma serce z botoksu.

Małgorzata Rozenek
fot. Instagram/Małgorzata Rozenek/screen

Agresja Rosji na Ukrainę, która rozpoczęła się rankiem 24 lutego 2022, jest tematem numer jeden we wszystkich polskich, europejskich oraz ogólnoświatowych mediach. Także w mediach społecznościowych tego dnia pojawiało się wiele postów, w których ludzie solidaryzowali się z mieszkańcami Ukrainy, oferowali im wsparcie, a także propagowali zbiórki na rzecz uchodźców ukraińskich i wsparcie tych osób, które pozostały w oblężonym kraju. Swoją pomoc wyraziło wiele znanych osób z polskiego show-biznesu. Tego dnia wybuch wojny był tematem numer jeden, co wyraźnie widać było w treści publikacji na Facebooku czy Instagramie.

Okazuje się, że niektóre gwiazdy nie do końca przemyślały, że w dniu wybuchu wojny publikowanie postów o charakterze rozrywkowym czy influencerskim może u większości internautów wywołać niesmak. Tak było m.in. z publikacją Anny Wendzikowskiej, która "opalała tyłek, kiedy giną ludzie". Niestety, tak jest również z naczelną polską celebrytką Małgorzatą Rozenek, która - choć na InstaStory pokazała treści, związane z wybuchem wojny - to jednak nie mogła oprzeć się pokusie, by pochwalić się swoim wypadem do Mediolanu.

Zobacz także: Małgorzata Ohme reaguje na wojnę na Ukrainie. Gwiazda TVN organizuje pomoc. "Nigdy nie bądźmy obojętni" [FOTO]

Małgorzata Rozenek zrelaksowana w Mediolanie w dniu wybuchu wojny. Internauci grzmią

Na Instagramie Małgorzaty Rozenek wybuchła burza po tym, jak celebrytka pokazała zdjęcia, na których wygodnie siedzi na kanapie i popija kawkę, najpewniej w luksusowej poczekalni lotniska, tuż przed odlotem do Mediolanu. Większość obserwujących ją osób ze smutkiem, zażenowaniem, a nawet złością zauważa, że jest to kompletny nietakt ze strony gwiazdy "Projektu Lady". Część osób zauważa, że choć rzeczywiście - trudno jest żyć tylko tym, co dzieje się za polską granicą, to jednak dzień wybuchu wojny to zdecydowanie moment, w którym można z podobnymi publikacjami zaczekać.

W mocnych komentarzach obserwatorzy Rozenek wyrażają swoje niezadowolenie.

Goska, ogarnij się kobieto, co nas obchodzi jakiś Twój Mediolan. Gdzie Ty masz empatie?
Czy ta kobieta serce też ma z botoksu?
Fashion Week ważniejszy niż to, co się dzieje za naszą wschodnią granicą. Żenujące i smutne.
Nikt Nie ma czasu oglądać twoich story, ale jak widać jakim trzeba być płytkim człowiekiem, który musi zabłysnąć swoją ignorancją na to, co się dzieje.Dość!!! Nie teraz, proszę. Trochę powagi, mniej lansowania się na siłę, za dużo tego.
Świat się nie zatrzyma, ale post można było sobie odpuścić... o to chodzi wszystkim - piszą zniesmaczeni internauci.