Obserwuj w Google News

Małgorzata Rozenek bez kasku na rowerze. Gwiazda skrytykowana przez fanów, odpowiedziała

2 min. czytania
13.04.2021 10:50
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Rozenek często musi mierzyć się z krytyką w internecie. Profil instagramowy celebrytki śledzi ponad 1,4 mln osób. Nic dziwnego, że wśród obserwatorów gwiazdy znajdą się tacy, którym nie odpowiada jej zachowanie czy styl życia. Pod ostatnim zdjęciem celebrytki rozpętała się burza na temat noszenia kasku.

Małgorzata Rozenek
fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News

Małgorzata Rozenek znów mierzy się z krytyką. Celebrytka często odpowiada na zarzuty internautów, czasami zabawnie je ripostując, innym razem tłumacząc się z podejmowanych decyzji. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 1,4 mln osób - to jeden z najwyższych wyników w polskim show-biznesie. Nic dziwnego, że wśród obserwatorów gwiazdy znajdą się także hejterzy oraz osoby niezgadzające się z jej postępowaniem.

Tym razem uwagę internautów przykuło zdjęcie z przejażdżki rowerowej. Małgorzata Rozenek założyła na wycieczkę różowe legginsy oraz bluzę z kapturem, a na głowę zarzuciła pasującą kolorem czapkę z daszkiem. Stylizację dopełnia plecak, okulary przeciwsłoneczne i cekinowa maseczka na twarzy. Fani, choć docenili staranny ubiór Rozenek, zwrócili uwagę na brak kasku.

Zobacz także:  Małgorzata Rozenek bez pracy? Jej programy znikają z anteny. Co dalej z karierą Perfekcyjnej?

Małgorzata Rozenek skrytykowana za brak kasku na rowerze

Pod zdjęciem Małgorzaty Rozenek pojawiły się komentarze z pytaniami o kask. Kilka osób zwróciło uwagę, że z racji tego, iż celebrytka dociera do tak ogromnego grona odbiorców, tym bardziej powinna dawać dobry przykład i chronić swoją głowę podczas jazdy na rowerze.

- Rozsądniej byłoby założyć kask niż tę maseczkę na rower.

- Stylóweczka git, ale ja się pytam, gdzie jest kask?!

Małgorzata Rozenek postanowiła odpowiedzieć na komentarze internautów.

- Nie było w tym kolorze - podsumowała, dodając uśmiechniętą emotkę.

Zgadzacie się z krytyką internautów?