Zamknij

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wzruszająco o stracie męża. "Paweł tu z nami jest"

Patrycja Chudolińska
11.05.2020 12:57

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antek Królikowski opowiedzieli o życiu po stracie męża i ojca. Paweł Królikowski zmarł pod koniec lutego.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
fot. Instagram/@malgorzata_ok

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wraz z synem Antkiem Królikowskim byli gośćmi w sobotnim wydaniu "Dzień dobry TVN". W programie śniadaniowym opowiedzieli o tym, jak wygląda ich życie po stracie ukochanego męża i ojca. Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2020. Po dwóch miesiącach od jego śmierci rodzina wciąż odczuwa pustkę. Ogromnym wsparciem jest dla nich to, że czas kwarantanny spędzają w rodzinnym gronie.

- U nas jest oczywiście pewna pustka, która od niedawna powstała, ale jednocześnie jest też pełna chata, bo jednak bardzo dużo jest tych ludzi, tych dzieciaków. Fajnie tutaj się spędza czas. Są zwierzęta, psy - zdradził Antek Królikowski w "Dzień dobry TVN".

Zobacz także: Antoni Królikowski wzruszająco wspomniał Pawła Królikowskiego. "Starał się do ostatnich dni"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska o żałobie po śmierci Pawła Królikowskiego

O obecnej sytuacji opowiedziała także żona zmarłego aktora, Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

- Mamy takie poczucie, że Paweł tu cały czas z nami jest. Jest jasno. W tej chwili jestem w domu z dziećmi, przytulamy się, czytamy książki. Ten czas staramy się przerobić na taki pozytyw. Żeby wynikało z tego coś dobrego.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w "Dzień dobry TVN" podkreśliła, że Antek Królikowski jest dla niej ogromnym wsparciem. Młody aktor przejął rolę opoki rodziny po zmarłym ojcu. Podczas rozmowy zdradził, że zarówno dosłownie, jak i w przenośni wszedł w buty ojca.

- Mieliśmy ten sam rozmiar. Więc czasami tak zakładam te buty i myślę sobie, że muszę w tych butach po prostu iść teraz przez życie - podkreślił 31-latek.

RadioZET.pl/PCh