Zamknij

Małgorzata Ostrowska-Królikowska uczciła rocznicę śmierci męża

27.02.2021 15:01

Małgorzata Ostrowska-Królikowska uczciła pamięć swojego zmarłego męża - Pawła Królikowskiego. Zamieściła wymowny wpis.

Paweł Królikowski z żoną
fot. Tomasz Urbanek/East News

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i jej mąż, zmarły aktor Paweł Królikowski, tworzyli zgrane małżeństwo przez ponad 30 lat. Pobrali się w 1988 roku i zgodnie przyznawali w wywiadach, że ich związek był po prostu przeznaczeniem. Znali się dużo wcześniej, zanim postanowili być razem. Przez wszystkie lata byli niemal wzorowym małżeństwem, a historia ich miłości dla innych par show-biznesu mogła być prawdziwą inspiracją.

Niestety, 27 lutego 2020 roku Paweł Królikowski zmarł. Aktor od lat zmagał się z problemami zdrowotnymi, choć nie mówił o nich często w mediach. W 2015 roku przeszedł operację wycięcia tętniaka mózgu. Jego stan zdrowia pogorszył się w maju 2019 roku, by po krótkiej poprawie  aktor znowu, w grudniu 2019 roku, trafił do szpitala. Był tam aż do śmierci.

Zobacz także: Najsłynniejsze role Pawła Królikowskiego

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wspomina męża w rocznicę śmierci

Od śmierci Pawła Królikowskiego mija właśnie rok. Męża wspomniała w swoim wpisie Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Na Instagramie zamieściła post z Sonetem Szekspira (LXVI) w wykonaniu Staszka Soyki. Utwór porusza temat śmierci i pozostawiania ukochanej osoby na świecie. Na Stories gwiazda "Klanu" pokazała zdjęcie świecy z datą śmierci Pawła Królikowskiego, a do fotki dodała wymowny komentarz: "Do drzwi pamięci mojej ciągle stukam".

Zmarłego Pawła Królikowskiego wspomniał też jego brat - Rafał. Zamieścił wspólne zdjęcie z bratem i w krótkim komentarzu wyznał, że tęskni.

RadioZET.pl/AS