Obserwuj w Google News

Małgorzata Ostrowska-Królikowska odpowiada wścibskiej internautce. Chodzi o Vincenta

Anna Skalik
1 min. czytania
20.06.2022 23:10
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pochwaliła się w sieci zdjęciem z wnucziem. Padło pytanie o Vincenta. Aktorka odpowiedziała.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
fot. Instagram/Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pochwaliła się w sieci zdjęciem ze swoim wnuczkiem. Dumna babcia i Józek pozują w aucie, co gwiazda okrasiła odpowiednim komentarzem: Z Józkiem - na koniec świata i jeszcze dalej - można przeczytać w opisie posta.

Wielu internautów z sympatią komentowało zdjęcie, prawiąc komplementy. Nie obyło się jednak również od wścibskich komentarzy. Jedna z internautek wytknęła gwieździe "Klanu", że nie dzieli się zdjęciami z najmłodszym wnuczkiem - Vincentem. Jest to synek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Po rozstaniu pary relacje w rodzinie mogą być nieco napięte, dlatego komentująca wytknęła aktorce, że zaniedbuje synka Antka.

Zobacz także: Meghan Markle zastraszała personel Buckingham? Szokujące wyniki śledztwa opłaconego przez królową

Małgorzata Ostrowska-Królikowska odpowiada wścibskiej internautce. Chodzi o Vincenta

Poza pochlebstwami Ostrowska-Królikowska mierzy się także z krytyką. Jedna z internautek zarzuciła jej, że jest złą babcią.

A gdzie zdjęcie z Vincentem? To też wnuk, co to za babcia, masakra... - napisała komentująca.

Jednak Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie pozostawiła tego bez komentarza i mocno odpowiedziała. Wytłumaczyła kobiecie, że ma wiele zdjęć z wnuczkiem, ale nie pokazuje ich ze względu na prośbę rodziców Vincenta.

Mam zdjęcia z Vincentem, ale nie mam obowiązku upubliczniać ich Szanuję wolę rodziców a pani życzę spokoju i roztropności w ocenianiu innych - odpisała taktownie aktorka.

Myślicie, że poszło kobiecie w pięty?