Obserwuj w Google News

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jako maturzystka. Pokazała zdjęcie sprzed 40 lat [FOTO]

2 min. czytania
06.05.2021 14:30

Małgorzata Ostrowska-Królikowska postanowiła pokazać fanom, jak wyglądała, przystępując do egzaminu dojrzałości. Aktorka opublikowała czarno-białe zdjęcie sprzed 40 lat, na którym możemy podziwiać ją jako maturzystkę.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Małgorzata Ostrowska-Królikowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która na swoim koncie ma wiele zapadających w pamięć ról serialowych i filmowych. Zdecydowanie największą popularność przyniosła jej jednak kreacja Grażyny Lubicz, jednej z czołowych bohaterek "Klanu", bez której wielu widzów nie wyobraża sobie kolejnych odcinków. Gwiazda występuje w hicie TVP od ponad dwóch dekad, nic w tym dziwnego, że niektórzy fani wręcz utożsamiają Małgorzatę z jej serialowym wcieleniem. W 2021 roku mogliśmy oglądać Ostrowską-Królikowską w "Stuleciu winnych" oraz "Ojcu Mateuszu".

Rok 2020 był dla aktorki tragiczny, w lutym zmarł Paweł Królikowski, jej ukochany mąż i niezwykle ceniony aktor znany między innymi z "Rancza". Małgorzata bardzo mocno przeżyła jego śmierć i nie ukrywała, że gdyby nie wsparcie rodziny, mogłaby sobie nie poradzić. Na szczęście dochodzi do siebie i stała się o wiele aktywniejsza w mediach społecznościowych. W środę 5 maja postanowiła pokazać swoim fanom, jak wyglądała jako maturzystka, czyli 40 lat temu.

Redakcja poleca

Małgorzata Ostrowska-Królikowska na zdjęciu sprzed 40 lat. Tak wyglądała jako maturzystka

Na profilu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej pojawiło się czarno-białe zdjęcie, na którym możemy podziwiać ją jako uroczą nastolatkę. Aktorka postanowiła nawiązać do dobywających się obecnie egzaminów maturalnych i życzyć uczniom i uczennicom powodzenia.

- Maturzystka. Zdjęcie sprzed 40 lat, zrobione na zakończenie liceum. "Maturus" znaczy dojrzały. Pytanie - kiedy właściwie człowiek staje się dojrzały? To zadanie moim zdaniem rozłożone na całe życie. Kochani maturzyści, niech Wam się powiedzie na egzaminach i idźcie w dorosłość mądrzy i coraz bardziej dojrzali. Łatwo nie będzie, a z dojrzałości może nas jedynie przepytać samo życie - napisała.

Internauci nie kryli zachwytu nad uroczą fotografią oraz dojrzałym wpisem aktorki. Pod postem pojawiły się liczne pozytywne komentarze.

- Ale cudna kobietka, wtedy i teraz klasa sama w sobie.

- Pani Małgosiu jak to pani przepięknie napisała.

- Pani Małgosiu, pięknie Pani wyszła na zdjęciu, i teraz też Pani pełna klasa. Uwielbiam Panią, a dojrzałość zdobywamy każdego dnia i uczy nas tego scenariusz życia - czytamy.

My oczywiście przyłączamy się do najlepszych życzeń dla tegorocznych maturzystów.