Obserwuj w Google News

Małgorzata Ohme zaręczyła się. Prowadząca „Dzień dobry TVN” planuje ślub?

Anna Skalik
2 min. czytania
23.09.2022 15:31
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Ohme od dłuższego czasu jest w związku z biznesmenem Rafałem Jakóbiakiem. Prezenterka właśnie pochwaliła się zaręczynami. Czy myśli już o ślubie?

Gosia Ohme
fot. VIPHOTO/East News/ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Małgorzata Ohme od dawna jest jedną z najbardziej lubianych i cenionych prezenterek „Dzień dobry TVN”. Prowadząca urzekła widzów swoją szczerością, otwartością i ciepłem. Ohme nie boi się także mówić wprost o trudnych sprawach – na przykład o śmierci matki. Nic dziwnego, że fani uważnie śledzą jej dokonania także w mediach społecznościowych. Mimo wszystko Ohme raczej chroni swą prywatność, dlatego sporym zaskoczeniem dla jej wielbicieli może być fakt, że niedawno się zaręczyła.

Zobacz także: To nowa prowadząca hitu TVN. Ane Pizl została gospodynią "Miasta kobiet"

Małgorzata Ohme zaręczyła się. Prowadząca „Dzień dobry TVN” planuje ślub?

W rozmowie z Jastrząb Post Małgorzata Ohme przyznała, że jej partner Rafał Jakóbiak, biznesmen z branży stomatologicznej, oświadczył się jej już jakiś czas temu. Prezenterka wraz z ukochanym pojawiła się na pokazie najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła. Po pokazie prowadząca „Dzień dobry TVN” odpowiedziała na pytanie, czy ma ochotę na to, by kolejny raz wychodzić za mąż.

Redakcja poleca

Rafał mi się oświadczył, więc w tym sensie zadeklarował, że chciałby być ze mną przez całe życie. Czy ja potrzebuję ślubu? Nie potrzebuję tego do niczego tak naprawdę, już byłam żoną. Wydaje mi się, że to nie jest jeszcze ten czas i że ja będę wiedziała, kiedy ten czas nadejdzie – wyznała.

Choć do ślubu Gosi Ohme niespieszno, to mimo wszystko wie, że jeśli miałoby do tego wydarzenia dojść, to ma już świadka.

Mogę powiedzieć, że na pewno na moim ślubie świadkiem będzie Andrzej Polan – wyznała reporterce Jastrząb Post.