Obserwuj w Google News

Małgorzata Ohme czule o Edwardzie Miszczaku: „Nikt nie ochrzani Cię tak jak on”

2 min. czytania
23.09.2022 15:52
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Ohme udzieliła niedawno wywiadu, w którym powróciła myślami do czasów współpracy z Edwardem Miszczakiem. Co prowadząca „Dzień Dobry TVN” powiedziała o byłym szefie?

Ohme Miszczak
fot. Wojciech Strozyk/East News, Artur Zawadzki/East News

Małgorzata Ohme już od kilku lat tworzy w „ Dzień Dobry TVN” duet z Filipem Chajzerem. Na pomysł wykreowania tej pary miał wpaść sam Edward Miszczak. Wcześniej powierzył im prowadzenie jednego z segmentów programu „ Big Brother”, który w 2019 roku powrócił po latach na antenę TVN7.

Jakiś czas temu media donosiły o odejściu dyrektora programowego TVN ze stacji. Wywołało to prawdziwą lawinę postów i wypowiedzi, w którym gwiazdy TVN żegnały byłego już szefa. Jak Edwarda Miszczaka wspomina Małgorzata Ohme?

Redakcja poleca

Edward Miszczak dzwonił do Małgorzaty Ohme z krzykiem

Ostatnio Ohme udzieliła wywiadu Jastrząb Post, a zapytana o Miszczaka nie ukrywała, że ich współpraca miała blaski i cienie.

- Czasami tęsknię za jego telefonami, gdy krzyczał, dlaczego się głupio śmieję, a za chwilę mówił, że to było wspaniałe. Pan Edward jest niesamowitym człowiekiem i każdy, kto go zna, wie, że nikt nie ochrzani cię tak, jak on, ale jednocześnie nikt nie będzie takim wsparciem jak on – wspominała prezenterka.

Małgorzata podkreśliła jednak ogromne zasługi Edwarda Miszczaka, którego odejście ma oznaczać dla stacji TVN zupełnie nową erę.

- To jest człowiek, któremu zawodowo zawdzięczam najwięcej. Dla wszystkich ludzi: począwszy od wydawców, reporterów, ludzi, którzy pracują w biurze, gwiazd, Edward był bardzo ważną osobą. On nas wszystkich sformatował. Było coś takiego jak era Edwarda, a teraz jest nowa era – podsumowała gwiazda.