Obserwuj w Google News

Małgorzata Kożuchowska zrealizuje ślubne marzenie. Czekała na to 13 lat. "Często rozmawiają o tym"

2 min. czytania
30.04.2021 14:22
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Kożuchowska niebawem będzie świętować 13. rocznicę ślubu. Razem z mężem Bartłomiejem Wróblewskim z tej okazji mają planować spełnienie jednego ze wspólnych romantycznych marzeń. W tym celu musieliby udać się za granicę.

Małgorzata Kożuchowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Małgorzata Kożuchowska to aktorka, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Na swoim koncie ma ogromną ilość kreacji teatralnych, telewizyjnych i filmowych, przez lata udało jej się zaskarbić sympatię i uznanie szerokiego grona fanów. Zadebiutowała w "Oczach niebieskich", rozpoznawalność przyniosły jej role w "Kilerze" i Młodych wilkach", jednak prawdziwą sławę przyniosła jej kreacja Hanki Mostowiak w "M jak Miłość". W jedną z ulubionych bohaterek widzów wcielała się przez 11 lat, a obecnie jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek. W 2010 roku mogliśmy oglądać ją między innymi w "Czyścu", na 2021 zaplanowano premierę "Gierka", a rok później w kinach mają pojawić się "Chłopi".

Małgorzata może mówić o sukcesie nie tylko w życiu zawodowym, ale także prywatnym. Pod koniec sierpnia 2008 roku poślubiła ukochanego dziennikarza Bartłomieja Wróblewskiego. Uważani są za jedno z najbardziej zgodnych małżeństw krajowego show-biznesu. W 2014 na świat przyszedł na świat syn małżonków Jan Franciszek. 30 sierpnia Kożuchowska i jej mąż będą obchodzić 13. rocznicę ślubu. Jak informuje "Na żywo", z tej wyjątkowej okazji zakochani mają planować spełnienie swojego marzenia, o którym często rozmawiali.

Redakcja poleca

Małgorzata Kożuchowska odnowi przysięgę małżeńską? Chce to zrobić za granicą

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski poznali się w trakcie podróży do Rzymu, a mąż aktorki poprosił ją o rękę na Placu Świętego Piotra. Mówiło się także o tym, że ich ślub miał odbyć się w stolicy Włoch, ale zmienili plany ze względu na rodzinę i pobrali się w Warszawie. Jednak jak informuje "Na żywo", mają mieć w planach odnowienie przysięgi w Rzymie właśnie z okazji 13. rocznicy.

- Często rozmawiają o tym, że chcieliby powtórzyć przysięgę małżeńską właśnie w Rzymie - miał zdradzić przyjaciel aktorki i dziennikarza.

Dla Kożuchowskiej, która otwarcie mówi o swojej głębokiej wierze i przywiązaniu do Kościoła, z pewnością byłoby to wspaniały prezent na rocznicę i niezapomniane przezycie u boku ukochanego męża.