Obserwuj w Google News

Małgorzata Kożuchowska też się przebranżawia? Pandemia przyspieszyła dawne plany

2 min. czytania
29.04.2021 16:20
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej znanych polskich aktorek. Ma na koncie dużą liczbę ról filmowych, serialowych i teatralnych, za które dostała wiele różnych nagród. Czy jest to moment, w którym rozważa kierunek swojej dalszej kariery? Może o tym świadczyć fakt, że właśnie podjęła decyzję o tym, by spróbować czegoś innego, niż aktorstwo.

Małgorzata Kożuchowska
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Kożuchowska skończyła niedawno 50 lat. To dość przełomowy moment. Gwiazda osiągnęła już wiele jako aktorka, ma na koncie dziesiątki ciekawych ról filmowych, serialowych i teatralnych. Jest spełniona nie tylko zawodowo, ale i prywatnie jako żona i matka. W jednym z dawnych wywiadów aktorka ujawniła, że chciałaby spróbować swoich sił w czymś innym niż aktorstwo. Teraz, w czasie pandemii artystom nie jest łatwo o pracę, a wielu z nich zdecydowało się przebranżowić. Choć Kożuchowska na brak ofert raczej nie może narzekać i aktualnie zajmuje się kilkoma projektami, to jednak ma nieco więcej czasu i uznała, że to dobry moment, by zrobić to, co planowała wcześniej.

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska kończy 50 lat. Od Hanki Mostowiak do żony Gierka [GALERIA]

Małgorzata Kożuchowska zmienia branżę?

Jak informuje "Na żywo", gwiazda "Rodzinki.pl" marzyła od dawna o tym, by spróbować swoich sił jako producentka. "Już dawno zapowiadała, że chce zająć się produkcją, a pandemia tylko te plany przyspieszyła. Teraz, gdy większość prac na planach filmowych została wstrzymana, ma czas, by poświęcić się wyzwaniu" - informuje tygodnik.

Redakcja poleca

Gwiazda nie podjęła jeszcze konkretnych kroków, ale - jak czytamy w "Na żywo" może liczyć na wsparcie swojego męża. To on podobno namawiał ją do tego, by zrealizowała swoje marzenia o pracy w branży producenckiej. Sam przed laty zmienił branżę i wie, że można zaistnieć w całkiem innej profesji niż ta, którą się miało przez wiele lat.

Zainteresowanie pracą producenta w przypadku Małgorzaty Kożuchowskiej nie oznacza raczej, że zrezygnuje ona z aktorstwa. Być może już niebawem zobaczymy ją w nowych rolach, a póki co realizacja producenckich działań jest na etapie omawiania i planowania.

RadioZET.pl/AS