Zamknij

Małgorzata Kożuchowska o patologii na planie filmowym. "Pokrzykiwał i poganiał mnie"

28.09.2022 15:47

Małgorzata Kożuchowska w wywiadzie opowiedziała o szokujących praktykach, z jakimi zetknęła się na planie filmowym. Zdaniem aktorki na planie krzyczano na nią, na co nie mogła pozwolić.

Małgorzata Kożuchowska
fot. screen: Instagram @malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, znana z wielu popularnych produkcji. Bez wątpienia jedną z najważniejszych produkcji w jej karierze był serial "M jak Miłość". W postać Hanki Mostowiak wcielała się przez 11 lat, a "śmierć w kartonach" serialowej bohaterki to dziś już niemal kultowy powód do żartów. Małgorzata w rozmowie z TVN24 szczerze opowiedziała o pracy na planie filmów i seriali. Niestety, okazuje się, że nie zawsze atmosfera jest tak doskonała, jak wydaje się widzom.

Małgorzata Kożuchowska o pracy w branży filmowej. Ujawniła nieprzyjemny sekret

Wiele osób uważa, że praca aktora lub aktorki to zajęcie lekkie i przyjemne. Tymczasem gwiazdy wielokrotnie muszą pokonywać własne bariery, przechodzić metamorfozy i radzić sobie ze stresującymi sytuacjami. Wyjątkiem nie jest Małgorzata Kożuchowska, która w rozmowie z Moniką Olejnik opowiedziała o nieprzyjemnościach, z jakimi spotkała się na planach filmowych.

- Była taka sytuacja w twoim życiu, kiedy odmówiłaś reżyserowi, albo wyszłaś z planu, albo się wkurzyłaś, powiedziałaś, że nie będziesz grała tej roli, jeśli będzie cię traktowała w taki lub inny sposób? - zapytała dziennikarka.

- Był taki zwyczaj komunikowania się z aktorami, zespołem i ekipą za pomocą krzyku. Jakby wszystko się odbywało w takiej atmosferze… Ja powiedziałam: „Słuchajcie, jesteśmy w pracy, mamy zrobić wspólnie coś, co jest dobre. Ja nie chce, żeby ktoś na mnie w tej pracy pokrzykiwał i poganiał mnie kijaszkiem, bo nie po to tu jesteśmy. Powinniśmy się skupić na tym, po co tu jesteśmy, a nie się wzajemnie opierdzielać" - odparła gwiazda "Rodzinki.pl".

Jak widać, w pracy aktorskiej liczy się nie tylko talent, ale także odporność na stres i umiejętność postawienia wyraźnych granic. Mamy nadzieję, że podobne praktyki nie mają już miejsca na planach filmowych i telewizyjnych.