Obserwuj w Google News

Małgorzata Kożuchowska jadła kolację obok światowej sławy aktora. Jednej rzeczy żałuje

2 min. czytania
05.05.2021 22:12

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się w sieci, że miała okazję jeść kolację stolik w stolik ze światowej sławy aktorem. Teraz ujawniła, że jest pewna rzecz, której żałuje.

Małgorzata Kożuchowska
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EAST NEWS

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej znanych, lubianych i cenionych gwiazd polskiego kina i teatru. W naszym kraju wszyscy wiedzą, kim jest Kożuchowska, więc na brak atencji aktorka nie może narzekać. Jednak, jak wiadomo, sława jednej gwiazdy blednie, kiedy obok pojawia się gwiazda światowego formatu. Właśnie taka historia przydarzyła się niedawno polskiej aktorce.

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska zrealizuje ślubne marzenie. Czekała na to 13 lat. "Często rozmawiają o tym"

Małgorzata Kożuchowska jadła kolację obok światowej sławy aktora. Teraz ma do siebie żal

Małgorzata Kożuchowska w swoim najnowszym wpisie na Instagramie pochwaliła się, że miała okazję jeść kolację "stolik w stolik" z duńskim aktorem Madsem Mikkelsenem, znanym widzom m.in. z roli czarnego charakteru w jednym z filmów o Bondzie, a także z serialu Hannibal, w którym grał główną rolę. Są to oczywiście zaledwie skrawki jego pokaźnej filmografii, a on sam cieszy się sławą na całym świecie. Nic dziwnego, że Małgorzata Kożuchowska, która jest ogromnie popularna wśród polskich widzów, poczuła się przy nim jak typowa wielbicielka.

Redakcja poleca

Jak zauważyła w swoim wpisie, żałuje, że nie poprosiła go o wspólne zdjęcie. "Dzisiaj na kolacji siedziałam stolik w stolik z @theofficialmads i... nie poprosiłam go o zdjęcie... I co? I żałuję!" - napisała krótko przy zdjęciu, na którym oczywiście widać tylko ją.

Internauci żartują sobie, że to Mikkelsen powinien wiedzieć, kto jadł obok niego kolację. "Pewnie teraz sam mówi: kurcze siedziałem na kolacji obok Kożuchowskiej i nie miałem odwagi się odezwać" - komentuje jedna z fanek.

RadioZET.pl/AS