Obserwuj w Google News

Radek Majdan zaliczył biznesową klapę? Mąż Małgorzaty Rozenek sprzedaje swój biznes. "Pomoże w rozmowach"

2 min. czytania
07.07.2022 12:09
Zareaguj Reakcja

Czyżby sygnowana nazwiskiem Radosława Majdana marka Vabun okazała się biznesową klapą? Według medialnych doniesień mąż Małgorzaty Rozenek miał wystawić swój biznes na sprzedaż. Potencjalnym klientom oferuje pomoc i wsparcie wizerunkowe.

Radosław Majdan
fot. screen: YouTube inwestorzy.tv

Radosław Majdan przed laty był docenianym polskim sportowcem, bramkarzem polskiej kadry w piłce nożnej, który reprezentował nasz kraj na Mistrzostwach Świata w Korei Południowej i Japonii w 2002 roku. Był wieloletnim zawodnikiem Pogoni Szczecin, a z Wisłą Kraków dwukrotnie sięgał po tytuł mistrza Polski. Pracował jako trener bramkarzy, próbował swoich sił w polityce jako radny sejmiku województwa zachodniopomorskiego, a nawet planował zrobić muzyczną karierę jako gitarzysta rockowej grupy The Trash. Jednak największą popularność w mediach zyskał niewątpliwie jako mąż jednej z czołowych polskich celebrytek Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Radek i Małgosia pobrali się w 2016 roku, wcześniej sportowiec był mężem projektantki Sylwii Koperkiewicz i piosenkarki Doroty "Dody" Rabczewskiej. Małżonkowie uchodzą za jedno z najpopularniejszych polskich małżeństw, prawdziwą krajową "power couple". Choć oczywiście częściej mówi się o zawodowych sukcesach "perfekcyjnej pani domu", także Radosław planował podbić rynek, tworząc sygnowaną swoim wizerunkiem linię perfum Vabun.

- Mężczyzna Vabun jest nowoczesny i nietuzinkowy. Ma swój własny styl, ale przy tym nie boi się eksperymentować. Niewątpliwie jest to zapach dla osób pewnych siebie i własnego zdania - czytamy w opisie na stronie firmy.

Być może marka nie osiągnęła takiego sukcesu, jaki zakładał Radek. Jak poinformował "Super Express", Majdan wystawił Vabun na sprzedaż w atrakcyjnej cenie, oferuje także wsparcie dla ewentualnego klienta.

ZOBACZ TAKŻE:  Gwiazdy, które nagle zniknęły z TV. Co się z nimi dzieje? [GALERIA]

Redakcja poleca

Radosław Majdan sprzedaje swoją markę kosmetyczną. Vabun zmieni właściciela?

Według informacji "Super Expressu" Radosław Majdan postanowił pozbyć się firmy wraz z całym zapleczem. Co więcej, nowemu właścicielowi oferuje wsparcie w postaci swojego wizerunku.

- Radek Majdan postanowił sprzedać firmę wraz ze sklepem internetowym oraz magazynem z całym towarem, a nawet recepturami nowych perfum. Jak czytamy w ofercie sprzedaży zamieszczonej w popularnym serwisie, Radek przekaże też kontakty do firm, z którymi współpracował, i osobiście pomoże w rozmowach z nimi. Co więcej, celebryta zgodził się jeszcze przez rok być twarzą perfum, mimo że te zmienią już właściciela - czytamy.

Także cena nie wydaje się być szczególnie wygórowana, Vabun miało zostać wystawione za 239 tysięcy złotych. Nie wiadomo, czy znaleźli się chętni, którzy chcieliby przejąć biznes Majdana.