Zamknij

Maja Hyży rozstała się z partnerem? Jest oficjalny komentarz

06.10.2022 13:20

Maja Hyży postanowiła zakończyć spekulacje, jakimi od września żyją media. Czy celebrytka i jej narzeczony rzeczywiście nie są już parą? „Nic się nie zmieniło” – wyjaśniła.

Maja Hyży i Konrad Kozak
fot. East News

O związku Mai Hyży i Konrada Kozaka było głośno za sprawą plotek, jakoby para przechodziła poważny kryzys, czy nawet definitywnie się rozstała.

Zobacz także: Maja Hyży przekłada ślub. Dlaczego? „Tak robią pary, które nie są pewne swoich uczuć"

Maja Hyży o rozstaniu z Konradem Kozakiem. Nie pozostawia wątpliwości

Z instagramowego profilu wokalistki w zeszłym miesiącu zniknęły wspólne zdjęcia, a media obiegła informacja o odwołaniu ślubu. 

Myślałam, że po narodzinach Zosi, naszej drugiej córeczki uda nam się dopiąć wszystkie szczegóły i formalności. Niestety przeliczyliśmy się – wyznała gwiazda.

Maja Hyży jest prywatnie mamą czwórki pociech – synów: Aleksandra i Wiktora, których ojcem jest były mąż piosenkarki, Grzegorz Hyży, oraz córek: Tosi i Zosi, ze związku z Konradem Kozakiem.

Celebrytka postanowiła w końcu odnieść się do plotek. Odpowiedź była konkretna i nie pozostawiała złudzeń.

Te plotki były nieprawdziwe. Jesteśmy razem cały czas dalej, nic się nie zmieniło. A plotki, wiadomo,  jak to plotki. Bywają różne – powiedziała dziennikarzom Jastrząb Post.

Hyży wspomniała również o swoich planach odnośnie powiększenia rodziny. Jak wyjaśniła, zamierza obecnie skupić się na pracy.

Nie myślałam i nie planuję, aczkolwiek śmieję się, bo byłam ostatnio na rocznicy z moim Konradem w górach, więc wszystko jest możliwe. Żartuję oczywiście. Ja już czuję się spełnioną mamą czworga dzieci i teraz chcę postawić totalnie na siebie, zacząć pracować nad muzyką. Tak też robię. I tyle. – podsumowała.

Kamień z serca!

loader
Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska

RadioZET.pl/Jastrzabpost.pl