Obserwuj w Google News

Maja Bohosiewicz zażenowana piosenką polskiego rapera: "Rzygam"

2 min. czytania
09.08.2022 10:13
Zareaguj Reakcja

Maja Bohosiewicz posłuchała piosenki polskiego rapera Skolima i przyznała, że jest zażenowana tekstem utworu. Gwiazda podkreśliła, że piosenka adresowana do młodzieży jest zwyczajnie wulgarna.

Maja Bohosiewicz
fot. Instagram.com/ Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz jest aktywna na Instagramie i chętnie dzieli się z internautami swoimi przemyśleniami. Tym razem młodszą siostrę Soni Bohosiewicz oburzyła piosenka rapera Skolima. Celebrytka udostępniła za pośrednictwem mediów społecznościowych fragment utworu polskiego rapera.

Zobacz też:  Maja Bohosiewicz w ogniu krytyki. Chodzi o posty sponsorowane. "Zamierza łamać prawo, biedaczysko"

 Maja Bohosiewicz zażenowana piosenką polskiego rapera: "Rzygam"

"Rozkładam nogi twoje i biorę to, co moje. Kolejną nockę, skarbie, spędzamy już we dwoje. Chciałaś mieć łobuza, jak twoje koleżanki. Podejdę teraz bliżej, ja zerwę z ciebie majtki. Będziesz więcej chciała, zobaczysz, jak to działa. Przy mnie tej nocy będziesz ostro balowała" - rapuje Skolim. Bohosiewicz nie kryła oburzenia tekstem piosenki.

"Nie wiem, czy to brama lwa, a może po prostu weszłam w wiek, w którym na wszystko narzekam i powtarzam sławetne: "Ach, ta dzisiejsza młodzież" - podkreśla Maja, dodając:

"Nosz kurde bele, jak tak można?! Piosenka która jawnie poniża kobiety, traktuje je przedmiotowo i zwyczajnie jest wulgarna. "Leci sobie w tych Eskach, chłopcy słuchają, dziewczynki słuchają. Mózgi jak gąbki — wniosek?! Dziewczyna do ruc**nia, ważny jest tylko wygląd i żeby przypadkiem się nie zakochała — bo on chce jej koleżanki. Rzygam" - napisała Maja Bohosiewicz, wyraźnie zażenowana tekstem piosenki polskiego rapera.

Pod udostępnionym przez celebrytkę postem posypało się mnóstwo komentarzy oburzonych fanek i fanów, którzy również krytykowali tekst piosenki. "Smutne", "to jest masakra i tak samo się zniesmaczyłam", "obrzydliwe, ale niestety od lat nic się nie zmienia", "rzygam z tobą", "popieram, porażka jednym słowem" - pisali oburzeni fani Bohosiewicz.

Nagi instynkt - Sharon Stone - kadr z filmu
10 Zobacz galerię
fot. Cover Images/EAST NEWS