Obserwuj w Google News

"Magia nagości. Polska": Odwołano premierę kontrowersyjnego show

2 min. czytania
07.05.2021 12:21
Zareaguj Reakcja

"Magia nagości" miała zadebiutować 14 maja na antenie Zoom TV. Jak się jednak okazuje, premiera kontrowersyjnego show została przełożona. Kiedy program pojawi się na antenie?

Beata Olga kowalska
fot. VIPHOTO/East News

"Magia nagości" to program, który miał zadebiutować 14 maja na antenie Zoom TV. Niestety, premiera nowego programu została przesunięta. Na razie, póki co nie wiadomo, kiedy program mógłby pojawić się na antenie.

"Jako nadawca kanału telewizyjnego Zoom TV podjęliśmy decyzję o odłożeniu w czasie premiery show randkowego 'Magia nagości. Polska', która zaplanowana była na antenie Zoom TV na dzień 14 maja br" - czytamy w oświadczeniu Zarządu spółki Kino Polska TV SA.

Zobacz też:  Serial "Ranczo" podpadł władzy. Scenarzysta ujawnia, kto nie podobał się PiS

"Magia nagości. Polska": Odwołano premierę kontrowersyjnego show

"Magia nagości. Polska" to show randkowy, którego uczestnicy wybierają kandydata lub kandydatkę na randkę jedynie na podstawie ich nagich ciał. Program to eksperyment telewizyjny, który odpowiada na pytanie, czy wybór partnera lub partnerki wyłącznie w oparciu o cechy fizyczne determinuje przykładowo powodzenie związku.

Kontrowersyjny program poprowadzić ma znana z serialu "Ranczo" aktorka Beata Olga Kowalska. "Na początku trochę się wahałam. W końcu 'Magia nagości' to jeden z najodważniejszych programów w historii telewizji, a ja jestem aktorką teatralną" - powiedziała aktorka w rozmowie z magazynem "Gala".

"Wiem, że 'Magia nagości' to odważny program, ale ja kocham takie wyzwania. Podczas gdy współczesne media kreują kanony piękna i bombardują nas sztucznymi obrazkami ludzkiego ciała, najnowszy show stacji Zoom TV pokazuje, jak piękni w swojej różnorodności są ludzie. 'Magia nagości' to program, który nikogo nie wyklucza, co mnie, jako osobie otwartej i tolerancyjnej, bardzo odpowiada" - dodawała Beata Olga Kowalska.

Program "Magia nagości" cieszy się dużą popularnością wśród widzów w innych krajach. Oprócz Polski format sprzedano już do takich państw, jak Dania, Finlandia, Niemcy, Rosja i Włochy.