Obserwuj w Google News

"Magia nagości": wiadomo, kto poprowadzi program. To gwiazda "Rancza"

2 min. czytania
13.04.2021 19:15
Zareaguj Reakcja

"Magia nagości" to kontrowersyjne show, które pojawić się ma na antenie Zoom TV i zapowiadane było jeszcze zimą. W programie tym uczestniczki i uczestnicy będą pokazywać się nago, wybierając osobę, z którą wybiorą się na randkę. Właśnie pojawiły się informacje o tym, kto poprowadzi show.

Beata Olga Kowalska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

"Magia nagości" to nowy program, który już niebawem pojawi się w Zoom TV. Format ten w telewizjach zagranicznych cieszył się olbrzymią popularnością. W kontrowersyjnym show uczestniczki i uczestnicy pokazują się nago, a ich wygląd jest jedynym kryterium, które przesądza o tym czy zostaną zaproszeni na randkę. Już wcześniejsze zapowiedzi show wywołały wiele kontrowersji, ale to właśnie taki charakter programu przesądził o tym, że telewizja Zoom zdecydowała się wyprodukować jego polską wersję.

"Program ten w nieszablonowy sposób przełamuje tabu dotyczące nagości i ludzkiego ciała. Widzowie Zoom TV bardzo chętnie oglądają jego zagraniczne wersje, program cieszy się dużą popularnością również w innych krajach europejskich" - informował Rafał Freyer, dyrektor programowy Zoom TV. Wielu widzów czeka na show z niecierpliwością. Właśnie poznaliśmy nazwisko osoby, która poprowadzi "Magię nagości".

Zobacz także: You Can Dance: kto w jury a kto poprowadzi program? Padają pierwsze nazwiska

"Magia nagości": Beata Olga Kowalska poprowadzi show

Jak wynika z najnowszych informacji, "Magię nagości" poprowadzi aktorka znana z serialu " Ranczo" - Beata Olga Kowalska. W serialu tym grała lubianą przez wszystkich Doktorową. Jak twierdzi aktorka, udział w programie będzie dla niej wyzwaniem. Uważa, że program ma ciekawą formułę i nikogo nie wyklucza, a do tego będzie pokazywał ludzi takich, jakimi są - wbrew narzuconym kanonom piękna.

"Wiem, że "Magia nagości" to odważny program, ale ja kocham takie wyzwania. Podczas gdy współczesne media kreują kanony piękna i bombardują nas sztucznymi obrazkami ludzkiego ciała, najnowszy show stacji Zoom TV pokazuje, jak piękni w swojej różnorodności są ludzie. "Magia nagości" to program, który nikogo nie wyklucza, co mnie, jako osobie otwartej i tolerancyjnej, bardzo odpowiada" - powiedziała.

Co ciekawe, Beata Olga Kowalska swoim udziałem w programie w pewien sposób rzuca Polkom wyzwanie.

"Swoim występem w polskiej edycji "Magii nagości" chcę udowodnić kobietom w Polsce, że nawet po pięćdziesiątce można zacząć robić coś nowego, a nawet szalonego" - cytuje "Plotek".

Premiera show w Zoom TV już wkrótce.

RadioZET.pl/AS