Obserwuj w Google News

Magia nagości Polska: znamy datę premiery nowego show. Kiedy i gdzie oglądać?

2 min. czytania
22.04.2021 12:21
Zareaguj Reakcja

Polska edycja show "Magia nagości" będzie miała premierę w maju w stacji Zoom TV. Pogram poprowadzi znana z "Rancza" Beata Olga Kowalska. Wiemy, kiedy i o której godzinie pierwszy odcinek "Magii nagości Polska". 

Magia nagości Polska
fot. Instagram:@magianagoscipolska

"Magia nagości Polska" zagości w maju na antenie Zoom TV. Program oparty jest na popularnym brytyjskim formacie "Naked Attraction", który doczekał się zagranicznych wersji m.in. niemieckiej, rosyjskiej, duńskiej i fińskiej. W show biorą udział osoby chętne do poznania kogoś na randkę lub poszukujące atrakcyjnego towarzysza do związku. Wybierający wyłania kandydata lub kandydatkę na podstawie cech fizycznych, oceniając kolejno strefy intymne, tułów, a na końcu twarz. Gdy z szóstki uczestników pozostanie dwójka, osoba wybierająca także się rozbiera i podejmuje ostateczną decyzję. Do programu mogą zgłosić się osoby o różnym wyglądzie i orientacji seksualnej.

Jak podkreślił dyrektor programowy Zoom TV, "program w nieszablonowy sposób przełamuje tabu dotyczące nagości i ludzkiego ciała". - Widzowie Zoom TV bardzo chętnie oglądają jego zagraniczne wersje, program cieszy się dużą popularnością również w innych krajach europejskich. Do udziału w castingu zapraszamy wszystkich dorosłych, którzy nie wstydzą się pokazywać swojego ciała. Jesteśmy otwarci na różnorodność - powiedział Rafał Freyer w rozmowie z portalem Wirtualne Media.

Bojkot "You Can Dance" w TVP. Tancerze nie chcą show w telewizji Kurskiego

"Magia nagości Polska" w Zoom TV - kiedy premiera? 

Castingi do polskich wersji "Magii nagości" cały czas trwają. Wiadomo już, że program poprowadzi Beata Olga Kowalska, aktorka znana m.in. z serialu "Ranczo". Na oficjalnym profilu show pojawiła się informacja, że premiera "Magii nagości Polska" nastąpi 14 maja 2021 r. o godzinie 23:00 na antenie Zoom TV

W pierwszym sezonie obejrzymy 12 odcinków, każdy trwający 45 minut. Jesteście ciekawi, jak wypadnie polska wersja "Magii nagości"?