Obserwuj w Google News

Magdaleny Ogórek nie stać, żeby wysłać córkę na Oxford. Internauci wściekli. "Bezczelny korniszon"

Maciej Friedrich
2 min. czytania
04.07.2022 13:59
Zareaguj Reakcja

Magdalena Ogórek z pewnością nie zarabia mało, ale nie stać jej na wszystko. Kiedy publicznie przyznała, że nie ma pieniędzy, żeby wysłać córkę na studia na Oxfordzie, internauci nie kryli oburzenia i nie szczędzili gwieździe TVP gorzkich słów.

Magdalena Ogórek
fot. screen: YouTube / Salve TV

Magdalena Ogórek z jednej z najbardziej medialnych członkiń partii SLD i byłej kandydatki na urząd prezydenta stała się czołową gwiazdą Telewizji Polskiej. Kontrowersyjna dziennikarka, która zdaniem wielu osób jest żywym przykładem prorządowej polityki TVP i "poddaństwa" publicznej stacji wobec Prawa i Sprawiedliwości, wielokrotnie była krytykowana. W programie w "W kontrze" z  Jarosławem Jakimowiczem pozwalała sobie na niewybredne żarty, a jej poczucie humoru, kultura osobista i dziennikarski obiektywizm wielokrotnie były podważane. Nie zmienia to faktu, że wielu widzów TVP nadal darzy ją ogromną sympatią.

Nie jest tajemnicą, że Magdalena mocno dba o swój wizerunek, w tym także odpowiedni ubiór. Wielokrotnie mogliśmy podziwiać ją w ubraniach znanych projektantów, imponowała drogimi dodatkami, torebkami czy kosztownym autem. Najwyraźniej kariera w Telewizji Polskiej wiąże się z wysokimi zarobkami - powszechnie wiadomo, że największe gwiazdy TVP nie narzekają na brak pieniędzy. Okazuje się jednak, że nawet Ogórek nie jest w stanie pozwolić sobie na wszystko. 43-latka prawdopodobnie nie spodziewała się, że odpowiedzią na jedno z pytań internautów wywoła falę krytyki pod swoim adresem.

ZOBACZ TAKŻE:  Najbardziej zaskakujące paski TVP [GALERIA]

Redakcja poleca

Magdalena Ogórek martwi się, że nie stać ją na Oxford dla córki. Internauci krytykują gwiazdę TVP

Za pośrednictwem Instastory Magdalena Ogórek odpowiadała na pytania internautów. Jedna z fanek zapytała ją, gdzie ma zamiar wysłać na studia córkę, Magdę. Dziennikarka nie ukrywała, że z powodów finansowych nie może spełnić marzeń pociechy. 

- Bardzo chciałaby studiować kierunek "History&Politics" na Oxfordzie, natomiast obecny koszt tych studiów (po Brexicie) jest poza moim zasięgiem. Zrobimy rekonesans na uniwersytetach w Austrii i we Włoszech. Uniwersytet Mediolański ma bardzo dobre opinie - odparła.

W dobie stale rosnących cen internauci poczuli oburzenie słowami Ogórek, która publicznie opowiada o "problemie" tego kalibru. W sieci pojawiło się wiele nieprzychylnych komentarzy, gwieździe TVP radzono między innymi, by wysłała córkę na uczelnię ojca Rydzyka. Zarzucono jej także hipokryzję.

- Cały PiS, plują na Europę, ale wysyłają tam dzieci, aby się kształciły. Nagle wolność słowa i prawa osób LGBT im nie przeszkadzają.

- Kobieta kupująca sobie ciuchy i torebki za kilkadziesiąt tysięcy nie ma na studia dla dziecka?

- Córka chce studiować na zgniłym zachodzie? Jak ona wychowała dziecko? Przecież w Polsce mamy KUL, uczelnię Rydzyka, a na zachodzie tylko deprawacja i gender.

- Bezczelny korniszon, do Ojca Dyrektora na studia, a nie do tego rozwiązłego Oxfordu.

- Biedne dziecko. Mieć taką matkę - nie mieli litości użytkownicy sieci.

Myślicie, że Magdalena zasłużyła na tak ostrą krytykę?

Post Magdaleny Ogórek
fot. screen: Instagram @magdalena.ogorek