Zamknij

Magdalena Stępień pokazała nagranie z synkiem: "Jesteśmy po chemii"

09.05.2022 16:40

Magdalena Stępień wciąż walczy o zdrowie swojego synka Oliwiera, który zmaga się z nowotworem. Teraz była ukochana Jakuba Rzeźniczaka zdradziła, że maluszek jest już po kolejnej chemioterapii.

Magdalena Stępień
fot. Screen Dzień Dobry TVN

Magdalena Stępień w lipcu 2021 roku po raz pierwszy została mamą. Synek Oliwier jest owocem związku modelki i piłkarza -Jakuba Rzeźniczaka. Sportowiec zostawił Magdę dla innej kobiety, a jakby tego było mało, wkrótce okazało się, że ich synek zachorował na raka. Potrzebne było kosztowne leczenie, które udało się zrealizować w jednej z klinik w Izraelu. Stępień co jakiś czas relacjonuje walkę o życie i zdrowie swojego dziecka na Instagramie.

Zobacz też: Magdalena Stępień mocno o Jakubie Rzeźniczaku. „Jestem zastraszana przez ojca mojego dziecka”

Magdalena Stępień pokazała nagranie z synkiem: "Jesteśmy po chemii"

Leczenie maluszka jest bardzo kosztowne, dlatego Magdalena nie ustaje w zbieraniu pieniędzy na rehabilitację chłopca. Dodatkowo, między nią i ojcem małego Oliwera dalej się nie układa. Cała sytuacja nie jest łatwa dla modelki, jednak nie poddaje się, gdyż zdrowie jej dziecka jest dla niej najważniejsze.

Na jednej z instagramowych relacji Magda pokazała nagranie z maluszkiem, zdradzając, że chłopiec jest po kolejnej chemioterapii. Stępień opublikowała nagranie z roześmianym malcem, dodając komentarz: Jesteśmy po chemii. Wszystko się udało, dzięki Bogu. A Oli dalej zaskakuje lekarzy - napisała.

Z kolei Jakub Rzeźniczak związał się z kolejną pięknością, Pauliną Nowicką, z którą zdążył się już zaręczyć. Para założyła nawet wspólny Instagram "Puzzle Lovestory", na którym pokazują wspólne chwile.

Mały Oliwier nie jest jedynym dzieckiem kochliwego piłkarza. Rzeźniczak podczas małżeństwa z Edytą Zając przyznał się do romansu z Eweliną Taraszkiewicz, z którą doczekał się córeczki Inez.

stepien_magdalena
fot. Instagram.com/ Magdalena Stępień
gwiazdy które działają charytatywnie
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS
loader