Zamknij

Magdalena Stępień wróciła do pracy po śmierci synka. "Powoli mam siłę wstawać"

07.11.2022 14:39

Magdalena Stępień przeżyła ogromną tragedię, jej roczny syn Oliwier przegrał walkę z nowotworem. Była partnerka Jakuba Rzeźniczaka, mimo żałoby, postanowiła wrócić do pracy. Nie ukrywała, że może liczyć na wsparcie bliskich osób.

Magdalena Stępień
fot. screen: Instagram @dziendobrytvn

Magdalena Stępień musi mierzyć się z ogromnym bólem. W lipcu 2022 roku zmarł roczny Oliwier - syn modelki i Jakuba Rzeźniczaka. Chłopczyk przegrał ciężką walkę z nowotworem wątroby, a jego odejście było ogromnym ciosem dla skłóconych rodziców. Magdalena długo milczała, by następnie dzielić się swoim smutkiem i bolesnymi wspomnieniami z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Teraz poinformowała, że dzięki wsparciu bliskich wraca do siebie i zdecydowała się na wznowienie aktywności zawodowej.

Magdalena Stępień wraca do pracy. Doszła do siebie po śmierci synka?

Podczas wizyty w studio "Dzień Dobry TVN" Magdalena Stępień przyznała, że otrzymała propozycję powrotu do pracy, która dała jej siłę w niezwykle trudnym momencie życia.

- Dzięki temu mam siłę wstać z łóżka. Ludzie, których codziennie spotykam w pracy, dają mi szansę, żebym mogła żyć dalej - opowiadała.

Na Instastory byłej partnerki Rzeźniczaka pojawiło się zdjęcie z sesji zdjęciowej, prawdopodobnie więc Magdalena wróciła do modelingu. Nie ukrywała, że obecność życzliwych ludzi pomaga jej powoli godzić się z bolesną stratą.

- Dzięki życzliwym ludziom rozpoczęłam pracę, powoli mam siłę wstawać codziennie z łóżka. W tej ogromnej żałobie musiałam szybko stanąć na nogi. Jednak czuję, że to była dla mnie bardzo dobra decyzja. Trafić wśród ludzi, dla których nie jestem Magdaleną Stępień. Jestem po prostu Magdą, koleżanką z pracy - cytuje wypowiedź Stępień opublikowaną w mediach społecznościowych portal Plotek.

Życzymy zawodowych sukcesów i mamy nadzieję, że pomogą Magdalenie w poradzeniu sobie w trudnej sytuacji.

loader
Post Magdaleny Stępień
fot. screen: Instagram @magdalena___stepien