Zamknij

Magdalena Ogórek walczy z powikłaniami po COVID-19. Niecodzienna przypadłość. "To nic miłego"

08.12.2021 17:04

Magdalena Ogórek, kontrowersyjna dziennikarka TVP, ma za sobą zarażenie koronawirusem. Przyznała, że nadal walczy z powikłaniami po COVID-19, które w jej przypadku nabrały niecodziennej formy. 

Magdalena Ogórek
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Magdalena Ogórek to popularna polska dziennikarka, która rozpoznawalność zyskała, działając w polityce. Karierę zaczynała od pracy w biurze poselskim Sojuszu Lewicy Demokratycznej i współpracy z Grzegorzem Napieralskim między innymi w jego sztabie wyborczym w wyborach prezydenckich. Dla wielu zaskoczeniem było, gdy w 2015 roku to właśnie Ogórek została zatwierdzona jako kandydatka SLD na prezydenta. Nie odniosła spektakularnego sukcesu i zajęła 5. miejsce, by następnie zakończyć współpracę z partią. Na swoim koncie ma także epizod aktorski, mogliśmy ją oglądać między innymi w "Lokatorach" i "Na dobre i na złe".

Obecnie Ogórek jest jedną z twarzy TVP Info, gdzie prowadzi między innymi kontrowersyjne programy w "Tyle wizji" oraz "Minęła dwudziesta" w parze z Jarosławem Jakimowiczem. Dla wielu jest symbolem radykalnie prawicowego, konserwatywnego i zależnego od partii rządzącej obrazu Telewizji Polskiej. Złośliwe wypowiedzi i często dyskusyjny humor sprawił, że dziennikarka nie cieszy się dobrą opinią wśród wielu widzów. Nie można jej jednak odmówić grona fanów. To właśnie ich postanowiła poinformować o swoim stanie zdrowia.

Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen

Magdalena Ogórek walczy z powikłaniami po COVID-19. Co dolega gwieździe TVP?

W listopadzie 2021 roku Magdalena Ogórek poinformowała w mediach społecznościowych, że jest zarażona koronawirusem i walczy z COVID-19.

- Walczę dzielnie z COVID-19. Podła to choroba. Wszystkich czytelników, oczekujących dziś na książkę z podpisem, proszę o cierpliwość - każde wyjście z łóżka i wpisanie dedykacji to teraz mała wyprawa na Mont Blanc. Za modlitwę z góry dziękuję. Uważajcie na siebie kochani - pisała na Twitterze.

Ogórek dochodzi do siebie po chorobie i postanowiła poinformować fanów o swoim stanie. Na Instagramie zdradziła, że nadal odczuwa skutki zarażenia koronawirusem, a jedno z powikłań jest dosyć niecodzienne.

- Dziękuję Państwu za wszystkie życzenia zdrowia! Biegam już o własnych siłach, a we czwartek wracam do pracy. To, co dokucza mi po COVID-19, to bezsenność. Lekarz na szczęście pociesza, że minie. Miejmy nadzieję, bo to nic miłego - czytamy.

Gwiazda TVP Info wróciła jednak do obowiązków i promuje swoją najnowszą książkę.

loader