Obserwuj w Google News

Magdalena Narożna w bikini. Pokazała naturalne zdjęcia [FOTO]

2 min. czytania
11.08.2022 18:48
Zareaguj Reakcja

Magdalena Narożna chętnie podgrzewa atmosferę wokół siebie. Gwiazda "Pięknych i Młodych " tym razem pokazała gorące fotografie w bikini na Instagramie. Piosenkarka jak zwykle otrzymała mnóstwo komplementów od swoich wielbicieli.

Magdalena Narożna
fot. Instagram.com/ Magdalena Narożna

Magdalena Narożna to gwiazda disco-polo, o której zrobiło się głośno głównie ze względu na sylwestrową kłótnię z byłym mężem - Dawidem Narożnym. Ostatecznie po przykrej i medialnej wymianie zdań między byłymi małżonkami, Dawid zdecydował się odejść z zespołu. Teraz byli zakochani, niewykluczone, że ze względu na dobro wspólnej córki, postanowili załagodzić konflikt. Obydwoje układają sobie również życie u boku nowych partnerów. 

Zobacz też:  Magda Narożna pozuje topless. Gwiazda disco-polo pokazała odważne zdjęcie [FOTO]

Magdalena Narożna w bikini. Pokazała naturalne zdjęcia [FOTO]

Narożna od dłuższego czasu prezentuje szczęśliwe zdjęcia z nowym ukochanym. Na Instagramie Magdaleny nie brakuje też gorących ujęć, na których odsłania sporo ciała. Niedawno Magda po raz kolejny zdecydowała się zaprezentować w bikini. Gorąca fotografia z letniego wypoczynku gwiazdy "Pięknych i Młodych" spotkała się z ogromnym zainteresowaniem ze strony fanów.

"Hot!; Bardzo ładnie; Piękna, ponętna, seksowna; Śliczna kobieta i śliczna figura; Wyglądasz oszałamiająco", "jak zawsze piękna", "Madziu, jesteś super", "masz cudowne ciało, Madzi" - pisali zachwyceni fani. Warto podkreślić, że gwiazda "Pięknych i młodych" nie zdecydowała się użyć żadnego programu ani filtra do obróbki zdjęcia, czym jeszcze bardziej urzekła swoich wielbicieli.

Prywatnie Magda Narożna ma 34 lata i pochodzi z Podkarpacia. Urodziła się 22 listopada 1988 roku. Z wykształcenia jest higienistką stomatologiczną. Magda jest mamą 11-letniej córki Gabrysi, która jest owocem związku z byłym mężem - Dawidem Narożnym.

Nagi instynkt - Sharon Stone - kadr z filmu
10 Zobacz galerię
fot. Cover Images/EAST NEWS