Obserwuj w Google News

Magdalena Lamparska w ciąży. Gwiazda spodziewa się drugiego dziecka [FOTO]

1 min. czytania
22.06.2022 10:19
Zareaguj Reakcja

Magdalena Lamparska jest w drugiej ciąży. Aktorka spodziewa się dziecka razem ze swoim mężem - Bartoszem Osumkiem. Radosną nowiną gwiazda pochwaliła się w sieci.

Magdalena Lamparska
fot. Instagram.com/ Magdalena Lamparska

Magdalena Lamparska znów będzie mamą. Aktorka ogłosiła na Instagramie, że razem z mężem - Bartoszem Osumkiem spodziewają się drugiego dziecka. Lamparska opublikowała piękne, ciążowe zdjęcia na Instagramie i zdradziła, jak się czuje.

Zobacz też:  „Kolejne 365 dni“ zadebiutuje szybciej, niż myślicie. Finał trylogii jeszcze w tym roku

Magdalena Lamparska w ciąży. Gwiazda spodziewa się drugiego dziecka [FOTO]

"Bardzo cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami tą wspaniałą wiadomością osobiście. To zawsze dla mnie ważny czas. Pełen cierpliwości, pokory, spokoju, oczekiwania… na nowe życie. „Stan błogosławiony” nie zawsze jest łaskawy, pod wieloma względami: fizycznym i emocjonalnym. Nie jesteśmy w stanie go zaplanować. Do tego głowa pełna zmartwień i nadziei, żeby wszystko będzie dobrze, prawda moje Drogie Panie? Czujemy się bardzo dobrze i to jest najważniejsze. Zdrowie nam dopisuje. W radości czekamy na spotkanie" - napisała aktorka.

Pod postem nie zabrakło oczywiście wielu ciepłych słów, gratulacji fanów i koleżanek z show-biznesu.

Magdalena Lamparska jest już mamą kilkuletniego synka Tymka. W 2019 roku gwiazda poślubiła swojego wieloletniego partnera - podróżnika i dziennikarza, Bartosza Osumka.

W ostatnim czasie Magda nie mogła narzekać na brak pracy. 34-latka zagrała w kolejnej części ekranizacji książki "365 dni". Wcieliła się też w zadziorną góralkę w "Poskromieniu złośnicy" u boku Mikołaja Roznerskiego.

Joanna Opozda
6 Zobacz galerię
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS