Zamknij

Gwiazda TVN7 zaręczona. Partner zaskoczył ją na planie serialu [FOTO]

07.02.2022 14:28

Magdalena Król z serialu "19+" przyjęła oświadczyny swojego ukochanego. Do romantycznej sceny doszło w nietypowych okolicznościach, bo podczas zdjęć do nowej produkcji "Instrukcja kochania". Partner aktorki kompletnie ją zaskoczył! 

Magdalena Król
fot. Instagram:@krol.madzia

Magdalena Król stała się rozpoznawalna dzięki roli w serialu paradokumentalnym "19+" emitowanym na antenie TVN7. Zagrała także w filmie "1800 gramów", a od stycznia można ją oglądać w nowym serialu TV4 "Instrukcja kochania". Aktorka wciela się tam w postać Anki. Niedawno podczas kręcenia zdjęć doszło do zaskakującej sytuacji. Magdalena Król została poproszona o rękę przez swojego ukochanego, reżysera i operatora filmowego Marcina Wronę. Sytuacja została zaaranżowana tak, że aktorka kompletnie się tego nie spodziewała.

Instrukcja kochania: Magdalena Król przyjęła zaręczyny na planie serialu 

Podczas zdjęć do jednego z odcinków "Instrukcji kochania" Magdalena Król została nagle poproszona o przerwanie pracy i udanie się do pobliskiego domku jednorodzinnego, żeby nagrać życzenia dla widzów. Nie spodziewała się jednak, że był to tylko pretekst, bo na miejscu czekał już na nią ukochany z pierścionkiem zaręczynowym. Żeby było śmieszniej, realizatorzy podpięli gwiazdę do dźwięku i jak gdyby nigdy nic włączyli kamery. Gdy aktorka rozpoczęła występ, nagle na plan wszedł Marcin Wrona, i dzierżąc bukiet róż oraz pierścionek powiedział do oniemiałej ukochanej:

Czekałem na idealną chwilę, ale i tak się już przekonałem, że każda chwila jest idealna z Tobą i chcę, żeby ona trwała do końca życia. Wyjdziesz za mnie?

Magdalena Król nie kryła wzruszenia i ledwie była w stanie opanować drżenie ręki podczas wkładania pierścionka. Oświadczyny zostały przyjęte, co zostało nagrodzone oklaskami ekipy. Obecnie gwiazda "Instrukcji kochania" jest na etapie wybierania sukni ślubnej. 

Gwiazda serialu "19+" jest w ciąży. Radosną nowiną podzieliła się na Instagramie

wrr
fot. Instastories:@krol.madzia
loader
Najkrótsze małżeństwa polskich gwiazd
7 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News Jan Bielecki/East News