Zamknij

Magdalena "Kajra" Kajrowicz nago. Żona Sławomira w gorącym teledysku [WIDEO]

19.03.2021 12:54

Magdalena "Kajra" Kajrowicz, żona Sławomira, wystąpiła w najnowszym teledysku męża w wyjątkowo odważnym wydaniu. W klipie pojawia się bowiem całkiem naga. Poza nią możemy zobaczyć także tancerzy znanych z "Tańca z gwiazdami".

Sławomir i Magdalena Kajrowicz
fot. VIPHOTO/East News

Sławomir Zapała, na scenie znany po prostu jako Sławomir, to polski wokalista i aktor, któremu nie można odmówić smykałki do budowania własnego wizerunku. Mogliśmy oglądać go w wielu filmach i serialach, wystąpił między innymi w "Karol. Człowiek, który został papieżem", "Pod Mocnym Aniołem" czy w serialu "Blondynka", jednak największą popularność przyniosła mu muzyka. W 2014 roku powstała sceniczna postać jowialnego Sławomira, który hitami takimi jak "Ni mom hektara" czy dla wielu kultowe "Miłość w Zakopanem" podbił polski rynek muzyczny. Koncerty na największych festiwalach, imponujące wyniki sprzedaży płyt i medialny rozgłos - krótko mówiąc kariera niczym z amerykańskiego filmu.

Występy Sławomira nie byłyby pełne, gdyby obok wokalisty nie pojawiła się jego ukochana żona Magdalena Kajrowicz, która wspiera go wokalnie i choreograficznie. Popularna "Kajra" i wokalista są małżeństwem od 2011 roku i wychowują syna Kordiana. Wydają się niezwykle szczęśliwą i niemal nierozłączną parą. Ona także łączy karierę z aktorstwem mogliśmy oglądać ją między innymi w "Jutro idziemy do kina", "M jak Miłość" czy "Przyjaciółkach". Teraz ma szansę zostania największą gwiazdą nowego klipu Sławomira.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Magdalena Kajrowicz nago. "Kajra" rozebrała się w nowym klipie Sławomira

- Cześć tu Kajra. Naughty trailer,  pierwszy raz Sławomir jest tak pociągający - reklamowała teledysk do piosenki "Będę z Nią" nagranej z udziałem Marcina Wyrostka. Klip pojawił się w serwisie YouTube 19 marca, a poza Kajrą możemy w nim zobaczyć znanych z "Tańca z gwiazdami" Jana Klimenta, Lenkę Klimentową, Jacka Jeschke oraz Hannę Żudziewicz.

Ciężko zgodzić się z Magdaleną, że najbardziej pociągająco w teledysku prezentuje się Sławomir. To Kajrowicz z pewnością przykuje uwagę większości widzów, bowiem możemy ją oglądać nago podczas zmysłowej kąpieli w jeziorze.

Pod teledyskiem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. Czyżby szykował się kolejny hit na miarę "Miłości w Zakopanem?

loader