Zamknij

Magdalena Boczarska w sukni ślubnej. "Policzyłam, że to mój ósmy mąż" [FOTO]

02.08.2021 16:52

Magdalena Boczarska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w sukni ślubnej. Fotografia pochodzi z planu zdjęciowego. Aktorka pozuje na niej z Grzegorzem Damięckim.

Magdalena Boczarska
fot. East News

Magdalena Boczarska prywatnie jest szczęśliwą partnerką Mateusza Banasiuka. Para kilka lat temu doczekała się wyczekanego synka. Magdalena i Mateusz nie zdecydowali się na małżeństwo. Za to gwiazda zawodowo brała ślub aż osiem razy. Aktorka opublikowała zdjęcie w sukni ślubnej. Na fotografii towarzyszy jej filmowy mąż-Grzegorz Damięcki. "Policzyłam, że Grzesio Damięcki to mój ósmy mąż. Boże, jak do tego doszło"? - żartowała aktorka.

Magdalena Boczarska w sukni ślubnej. "Policzyłam, że to mój ósmy mąż" [FOTO]

Pod postem gwiazdy pojawiły się komentarze od kolegów, filmowych małżonków. "Pamiętałaś o mnie? My dwukrotnie" - skomentował zdjęcie Piotr Adamczyk. W komentarzach fani pisali z przymrużeniem oka, że Boczarska i Damięcki bardzo do siebie pasują. "Piękna para, pasujecie do siebie", "no cudnie po prostu", "ósmy, ale za to jaki", "suet idealny. Jesteście dla mnie najlepsi z najlepszych", "pana młodego tylko pozazdrościć" - pisali.

Choć Magdalena Boczarska i Grzegorz Damięcki pięknie wyglądają razem jako para, prywatnie od lat są zajęci. Boczarska tworzy związek z Mateuszem Banasiukiem, z kolei Grzegorz Damięcki jest żonaty z Dominiką Laskowską, z którą ma troje dzieci: Antoniego, Aleksandrę i Janinę.

loader