Zamknij

Magdalena Boczarska pozuje topless. Zrobiła to w słusznej sprawie

Maciej Friedrich
03.10.2019 13:29

Magdalena Boczarska to aktorka, która przykłada dużą wagę do prywatności swojej i swoich bliskich. Zaskakujące więc wydało się zdjęcie, które opublikowała na Instagramie. Boczarska pozuje na nim topless. Okazało się, że w ten sposób chce zwrócić uwagę na ważną kampanię społeczną.

Magdalena Boczarska pozuje topless. Zrobiła to w słusznej sprawie
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Magdalena Boczarska to popularna polska aktorka, którą widzowie mogą kojarzyć z licznych ról filmowych i serialowych. Zagrała między innymi w „Różyczce”, „Bejbi blues”, a za rolę w „Sztuce kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” otrzymała statuetkę Orła za najlepszą rolę kobiecą. W tym roku do kin wszedł „Piłsudski”, w którym możemy oglądać ją jako żonę Józefa Piłsudskiego.

Boczarska znana jest z przywiązania do swojej prywatności. W mediach społecznościowych publikuje głównie zdjęcia z planów filmowych i projektów, w których bierze udział. Tym bardziej zaskoczeni byli fani aktorki, gdy na jej profilu na Instagramie pojawiła się fotografia, na której Magdalena pozuje topless.

 Magdalena Boczarska w Radiu ZET: „Z rolami jest jak z facetami...” [WIDEO]

Magdalena Boczarska na zdjęciu bez stanika. Chodzi o kampanię społeczną

W środę, 2 września na profilu Magdaleny Boczarskiej na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym aktorka pozuje w czarnej marynarce. Nie ma na sobie stanika, a nagie piersi zasłania ręką. Opis zdjęcia zdradza, dlaczego Boczarska udostępniła właśnie taką fotografię. Aktorka wzięła udział w akcję marki kosmetycznej, której jest ambasadorką. Chce promować badania piersi.

Mammografia – jedyny sposób na wykrycie nowotworu piersi?

Co 15 sekund gdzieś na świecie u jednej z nas diagnozowany jest rak piersi. Chociaż czasem się boimy, bo to ludzkie, musimy pamiętać o profilaktyce i samobadaniu. Dla dobra naszego i naszych bliskich. Dochód ze sprzedaży limitowanej linii produktów oznaczonych Różową Wstążką zasili fundusz na rzecz badań nad rakiem piersi prowadzonych przy Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Przyłączcie się do akcji i przekażcie ją dalej! – apeluje Magdalena.

Boczarska często angażuje się w rozmaite akcje społeczne. Wspierała między innymi strajk nauczycieli, Ogólnopolski Strajk Kobiet i Czarny Protest.

 Boczarska o czarnym wtorku. Nagle burza na jej Instagramie. Poszło o aborcję

 

RadioZET.pl/MF