Obserwuj w Google News

Magdalena Boczarska pochwaliła się nagim zdjęciem. Aktorka pokazała zmysłową fotografię [FOTO]

2 min. czytania
14.01.2022 09:41
Zareaguj Reakcja

Magdalena Boczarska uchodzi za jedną z najpopularniejszych aktorek swojego pokolenia. Gwiazda nie może narzekać na brak ciekawych propozycji zawodowych. Aktorka chętnie bierze udział w projektach fotograficznych. Tym razem zapozowała  w zmysłowej sesji dla kalendarza ATM.

Magdalena Boczarska
fot. nstagram.com/ Magdalena Boczarska

Magdalena Boczarska chętnie bierze udział w rozmaitych projektach, nie tylko tych związanych z aktorstwem. Tym razem partnerka Mateusza Banasiuka zapozowała w zmysłowej sesji dla kalendarza ATM.  Efektem współpracy z fotografką Aldoną Karczmarczyk Magdalena Boczarska podzieliła się na Instagramie.

Redakcja poleca

Magdalena Boczarska pochwaliła się nagim zdjęciem. Aktorka pokazała zmysłowe zdjęcie [FOTO]

"Ciało. Unplugged. Kalendarz  @atm_grupa w obiektywie  @aldonaBądźmy dobrzy dla swojego ciała" -zaapelowała aktorka. Choć gwiazda na zdjęciu prezentuje się nago, fotografia jest delikatna oraz wysmakowana.

Fani natychmiast zareagowali na zmysłowe zdjęcie Boczarskiej. "Piękne", "fantastyczne zdjęcie", "sexy i hot" - komplementowali fani.

Prywatnie Magdalena Boczarska jest spełnioną partnerką Mateusza Banasiuka i mamą kilkuletniego synka Henia. Jak przyznawała gwiazda w wywiadach, najbardziej atrakcyjna poczuła się, kończąc 40. lat.

"Mając skończone 40 lat, czuję się najbardziej kobieca, najbardziej atrakcyjna, najbardziej spełniona i najbardziej szczęśliwa. A jak słyszę, że po 50. jest jeszcze lepiej, to jak miód na moje serce" - mówiła.

Magdalena Boczarska została mamą w wieku 39 lat. Gwiazda w jednym wywiadów żartowała, ze mały Henio jest dzieckiem "Sztuki kochania". To właśnie, gdy aktorka rozpoczynała zdjęcia do filmu, zaczęła na poważnie myśleć o macierzyństwie.

"Śmieję się, że Henio - zaplanowany i wystarany - jest dzieckiem "Sztuki kochania". Pół roku przygotowań, intensywne zdjęcia, cały czas blisko tematów macierzyństwa - trudno, żeby to na mnie nie wpłynęło. No i sama Michalina, która tak walczyła o każdą ciążę. Mówiła, że nie ma większego cudu niż narodzone dziecko" - mówiła w rozmowie z "Twoim stylem" gwiazda.

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci [FOTO]