Zamknij

Magda Narożna pozuje topless. Gwiazda disco-polo pokazała odważne zdjęcie [FOTO]

24.07.2022 16:49

Magda Narożna, wokalistka disco-polowej grupy "Piękni i młodzi" wie, jak podgrzać atmosferę wokół siebie. Gwiazda zaprezentowała na swoim Instagramie odważne zdjęcie topless.

Magda Narożna
fot. Instagram.com/ Magda Narożna

Magda Narożna, wokalistka popularnej grupy disco-polo "Piękni i młodzi" pozostaje w aktywnym kontakcie ze swoimi fanami. Piosenkarka lubi kusić na Instagramie, publikując zdjęcia, na których odsłania sporo ciała. Nie inaczej było i tym razem. Piosenkarka opublikowała na swoim profilu odważne zdjęcie, na którym pozuje topless. Gwiazda zastanawia się, co założyć na koncert.

Zobacz też: Magda Narożna pokazała zdjęcie z gabinetu medycyny estetycznej. Polała się krew [FOTO]

Magda Narożna pozuje topless. Gwiazda disco-polo pokazała odważne zdjęcie [FOTO]

"Jaką macie pogodę za oknem? Ja zastanawiam się, w co się ubrać na koncert" - czytamy na profilu Narożnej. Gwiazda zapozowała w samych majtkach. Mimo że odsłoniła sporo ciała, fotografia w żaden sposób nie jest wulgarna. Magda jak zwykle zgarnęła w komentarzach mnóstwo komplementów. "Najpiękniejsza", "urocze, "prześliczne zdjęcie", "a po co się ubierać, najlepiej iść nago" - żartowali fani.

Przypomnijmy, że o gwieździe disco-polo zrobiło się głośno, gdy rozstawała się z mężem, Dawidem Narożnym, swego czasu również należącym do grupy Piękni i Młodzi. Po rozstaniu z Magdą Dawid odszedł z zespołu. Samo rozstanie byłych małżonków odbyło się w atmosferze skandalu. Nie zabrakło też publicznego prania brudów. Warto dodać, że byli zakochani doczekali się też córki Gabrysi. Dziś zarówno Dawid, jak i Magda układają sobie życie u boku nowych partnerów. Magda Narożna chętnie pokazuje swojego ukochanego na Instagramie, podkreślając, ze jest bardzo szczęśliwa.

loader