Zamknij

Magda Narożna planuje ślub i więcej dzieci? Gwiazda disco polo szczerze o nowym związku

23.03.2021 16:50

Magda Narożna w 2019 roku rozstała się z Dawidem Narożnym, z którym przez wiele lat tworzyła zespół Piękni i Młodzi. Byli małżonkowie szybko znaleźli nowych partnerów. Teraz wokalistka postanowiła zdradzić, jak wygląda jej obecny związek i jakie ma plany na przyszłość.

Magda Narożna
fot. TRICOLORS/East News

Magda Narożna w 2019 roku zaskoczyła fanów informacją o rozstaniu z Dawidem Narożnym, z którym ma córkę Gabrysię. Decyzję o rozwodzie podjęli po siedmiu latach małżeństwa. Przez wiele lat współtworzyli razem zespół disco polo Piękni i Młodzi. A choć zapewniali, że ich rozstanie nie wpłynie na działalność artystyczną, ostatecznie Dawid Narożny został wykluczony z zespołu i rozpoczął karierę solową.

O rozwodzie Narożnych było głośno w mediach przede wszystkim ze względu na publiczne pranie brudów. Skłóceni małżonkowie ostatnio starają się nie zaostrzać konfliktu i skupiają się na życiu z nowymi partnerami. Dawid Narożny w listopadzie powitał na świecie swoje drugie dziecko. Tymczasem Magda Narożna odnalazła szczęście u boku nowego ukochanego - Krzysztofa Boniaka.

Zobacz także: Magda Narożna szokuje nową fryzurą. "Jak piorun w szczypiorek" [FOTO]

Magda Narożna opowiedziała o nowym związku

Magda Narożna w rozmowie z "Jastrząb Post" przyznała, że poznała Krzysztofa jeszcze w czasach szkolnych - chodzili razem do szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Wtedy nie spodziewali się jednak, że w przyszłości między nimi zaiskrzy. Dopiero później przyszedł "ten czas", w którym oboje byli gotowi na związek.

- Dla mnie to jest przeznaczenie. Najważniejsze jest dla mnie, że jestem bardzo szczęśliwa. Spełniam się jako kobieta, kochanka itd. I to jest najpiękniejsze. Nie ma smutku, jest zawsze radość. Chyba na tym życie polega, żeby się wspierać bardzo i dbać o siebie, a nie się gdzieś dobijać i ściągać piętro niżej. To jest dla mnie najważniejsze - wyznała gwiazda disco polo.

Magda Narożna odpowiedziała również na pytania o ślub i dzieci. Okazuje się, że gwiazda nie czuje na razie potrzeby legalizacji związku ani powiększania rodziny. Piosenkarka skupia się na opiece nad starszą córką, która "przeżyła ciężki czas w swoim życiu".

- Nie czuję wewnętrznej potrzeby, aby zmieniać coś w aż taki sposób. Co będzie, to będzie, zobaczymy [...] Może w pewnym momencie stwierdzę, że chcę czegoś więcej. Na chwilę obecną jest dobrze tak, jak jest [...] Jestem kobietą, to jest normalne, że jesteśmy stworzone do tego, żeby mieć dzieci i żeby je potem wychowywać i cieszyć się z tego wszystkiego. Któż to wie. Nie mówię nie, bo nie wiem, co w głowie się pojawi gdzieś tam za jakiś czas. Jeżeli taka decyzja będzie, jeżeli tak się zdarzy, to nie będę płakała, tylko będę szczęśliwa. Zobaczymy, co los przyniesie - przyznała Magda Narożna.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET