Obserwuj w Google News

Magda Mołek ujawniła, dlaczego odeszła z TVN. "Miałam dość"

2 min. czytania
28.04.2021 13:59
Zareaguj Reakcja

Magda Mołek już blisko dwa lata temu niespodziewanie odeszła z TVN, gdzie była jedną z najbardziej lubianych prowadzących "Dzień Dobry TVN". Dopiero teraz dziennikarka szczerze przyznała, dlaczego zdecydowała się na taki krok.

Magda Mołek
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Magda Mołek swoją karierę telewizyjną zaczynała pod koniec lat 90. i przez lata pracy w mediach związana była z różnymi stacjami, także TVP, gdzie prowadziła m.in. poranny program "Kawa czy herbata?". W 2004 roku zaczęła pracę w TVN i to właśnie tu pracowała najdłużej. Prowadziła programy takie jak "Moja krew", "Taniec z gwiazdami", a następnie trafiła do "Dzień Dobry TVN", w którym spotkała się ze świetnym przyjęciem widzów, stając się jedną z ulubionych prezenterek. Równoczesnie pracowała też w TVN Style, gdzie była gospodynią "Lekcji stylu" i "Miasta kobiet".

Niespodziewanie w 2019 roku Mołek podjęła decyzję o odejściu z TVN i dotąd niezbyt wiele mówiła o tym, dlaczego na ten krok się zdecydowała. W najnowszym poście na Instagramie ujawniła, co nią wtedy powodowało.

Zobacz także: Rafał Mohr pożegnał mamę. Gwiazdor "BrzydUli" w żałobie

Magda Mołek szczerze o odejściu z TVN. "Miałam dość"

Od roku Magda Mołek sprawdza się w roli youtuberki. Jej kanał w tym serwisie, zatytułowany "W moim stylu", obserwuje ponad 100 tysięcy osób. Na kanale dziennikarka porusza wiele różnych zagadnień dotyczących samorozwoju, psychologii, budowania pewności siebie i szukania szczęścia. Regularnie publikuje rozmowy ze znanymi osobami, a wywiady są dla jej widzów inspiracją i zastrzykiem pozytywnych emocji.

Redakcja poleca

Po dość długim milczeniu na temat swojego odejścia z TVN Magda Molek podzieliła się szczerą opinią o tym, dlaczego się na ten krok zdecydowała. Okazją ku temu jest rocznica jej kanału. Jak zauważyła, odeszła, choć się bała.

"Mija rok, odkąd ruszył mój kanał na YouTube. "W moim stylu" powstał, bo chciałam rozmawiać z ludźmi, którzy mają skrzydła. Bo marzyłam o miejscu w mediach, które będzie moje. Bo nie chciałam się już dłużej przepychać z tymi, którzy "wiedzą lepiej". I choć się bałam, to zrobiłam to... A wtedy jakby cały wszechświat stanął po mojej stronie. Wiarą w ten pomysł, ciężką pracą i otwartością na zmiany budowałam z @hallobrzoza to swoje maleństwo. A teraz, po roku, jest nas więcej niż mieszkańców mojej rodzinnej Legnicy" - napisała Magda Mołek.

Na koniec Mołek zaapelowała do internautów, by się nie poddawali i walczyli o swoje marzenia.

"Nie dajcie sobie odbierać wiary w marzenia! Nie słuchajcie malkontentów i tych, co "wiedzą lepiej". Słuchajcie swojej intuicji, swojego serca i proszę, chrońcie swoje skrzydła".

RadioZET.pl/AS