Obserwuj w Google News

Magda Gessler z tatą. Gwiazda pokazała zdjęcie z dzieciństwa [FOTO]

1 min. czytania
30.04.2021 19:27
Zareaguj Reakcja

Magda Gessler jest jedną z najbardziej aktywnych gwiazd na Instagramie. Restauratorka bardzo chętnie pokazuje zdjęcia z przeszłości. Również i tym razem nie zabrakło fotografii sprzed lat na jej profilu. Gessler pokazała zdjęcie z dzieciństwa, na którym pozuje z jej tatą.

Magda Gessler
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East New

Magda Gessler aktywnie prowadzi Instagrama, prezentując rozmaite fotografie, również te sprzed lat. Tym razem gwiazda "Kuchennych rewolucji" pokazała fotografię z dzieciństwa, na której pozuje z tatą - Mirosławem ikonowiczem. Zdjęcie malutkiej Magdy Gessler z przystojnym tatą skradło serca fanów.

Zobacz też:  Kuchenne rewolucje: Właścicielka lokalu zawiodła Magdę Gessler. Padły ostre słowa

Magda Gessler z tatą. Gwiazda pokazała zdjęcie z dzieciństwa [FOTO]

"Komorów..,na rękach u kochanego TATY,, Mirosława Ikonowicza" - napisała gwiazda "Kuchennych rewolucji". W komentarzach fani nie kryli zachwytów. "Tata jaki przystojniak", "tato przystojniak, córeczka słodycz", "Lara to cały dziadek" - pisali internauci. Gessler w tym samym wpisie przypomniała, że dostępna już jest książka o niej, autobiografia, którego współtwórcą jest Dominik Linowski.

Ojcem Magdy Gessler jest Mirosław Ikonowicz - polski reporter, korespondent Polskiej Agencji Prasowej. Odznaczony Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski.