Obserwuj w Google News

Magda Gessler świętuje 69. urodziny. Lara pokazała archiwalne zdjęcie mamy. " To jest piękne" [FOTO]

Maciej Friedrich
2 min. czytania
10.07.2022 17:26

Magda Gessler obchodzi 69. urodziny. Z tej okazji Lara Gessler podzieliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych archiwalnym zdjęciem mamy i rozczulającym wpisem. Jak przed laty wyglądała gwiazda "Kuchennych rewolucji"?

Magda Gessler
fot. screen: Instagram @magdagessler_official

Magda Gessler to osobowość telewizyjna, obok której ciężko przejść obojętnie. Jedna z największych gwiazd stacji TVN, restauratorka, która w programie " Kuchenne rewolucje" pomaga właścicielom słabo sobie radzących lokali, zyskała niezwykłą popularność. Znana jest z kontrowersyjnych metod, w programie wielokrotnie byliśmy świadkami jej przekleństw, wybuchów gniewu czy niekonwencjonalnych posunięć, jednak od lat pokazuje, że świetnie zna się na kulinarnym biznesie i umie osiągnąć zamierzony cel. W zadziwiający sposób łączy karierę bizneswoman z artystyczną duszą.

Jedną z cech charakterystycznych Magdy Gessler jest jej niezwykła energia. Zawsze gotowa do działania, pełna poczucia humoru, ale także potrafiąca twardo stawiać na swoim, budzi podziw fanów. Choć ciężko w to uwierzyć, 10 lipca 2022 roku gwiazda "Kuchennych rewolucji" obchodzi 69. urodziny. Z tej okazji wzruszający wpis w mediach społecznościowych opublikowała córka restauratorki Lara Gessler. Nie obyło się także bez archiwalnego zdjęcia gwiazdy.

Redakcja poleca

Magda Gessler skończyła 69 lat. Lara Gessler opublikowała archiwalne zdjęcie mamy

Na profilu Lary Gessler na Instagramie pojawił się post, w którym córka Magdy Gessler złożyła ukochanej mamie urodzinowe życzenia. Podzieliła się także zdjęciem 69-latki z przeszłości.

- Ta piękna osoba i wspaniała Babcia ma dziś urodziny. Dziekuje Ci, że odczarowujesz ten świat, że pokazałaś mi, że wcale nie trzeba się godzić na to, co zastane i do czego wszyscy inni są przyzwyczajeni. Kocham Cię za Twoje dziecięce serce i wiarę w ludzi. Twoim powołaniem jest dodawanie innym otuchy i wpuszczanie światła i koloru do ich życia. To jest piękne, a ja cieszę się, że mogę na Ciebie patrzeć - napisała Lara.

Pod postem pojawiły się liczne komentarze fanów, którzy życzyli jubilatce wszystkiego najlepszego.

- Żyj tak, jak żyjesz. Sto lat.

- Piękne życzenia piękna więź z mamą. Obie jesteście fajne, najlepszego dla Mamy.

- Lat dla Mamy, Babci Teściowej i Naszej ulubionej i kochanej Madzi - czytamy.

My oczywiście przyłączamy się do najlepszych życzeń dla Magdy Gessler.